Wpis z mikrobloga

Ehhh pamiętnie miejsce w tym miejscu spotykałem się z Sandra 25 latka a tajemnicy przed jej facetem 50 letnim i piliśmy piwko w styczniu lutym marcu 2022 przed 30 urodzinami i byłem blisko żeby mieć swój pierwszy raz z nią u niej w domu wzielem specjalne urlop bo jej facet pracował kupiłem gumki i kicha stres. Zresztą wtedy były pamiętanie streamy na discordzie ehh ale zablokowała mnie bo zwyzywalem ją #przegryw #przegrywpo30tce
prawiczek92 - Ehhh pamiętnie miejsce w tym miejscu spotykałem się z Sandra 25 latka a...

źródło: temp_file2867681422993066951

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@prawiczek92: Kręgosłup moralny - to metaforyczne określenie na zbiór zasad, wartości i przekonań, które kierują postępowaniem człowieka i stanowią fundament jego życia.

Masz prawo żyć jak chcesz, ale nie możesz krzywdzić osób trzecich swoim zachowaniem.
Takie szony jak chcą sie #!$%@?ć i ty też to spoko, macie wolną wole i sami podejmujecie decyzje w swoim życiu.
Ruchając małżonkę świadomie ingerujesz w łamanie przysięgi małżeńskiej w urzędzie, która ma pieczęć prawną, oraz
  • Odpowiedz
@prawiczek92: XDXDXD a później… ,,nie mam baby”, ,,żadna mnie nie chce, tylko patola”. Szczerze to ten komentarz powinna każda Twoja przyszła dziewczyna zobaczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Haate: odklejony jestes XD ja juz mam to gdzies i nie szukam kobiety bo zniszczylo mnie spoleczenstwo, jak w tym momencie dostanie do wyboru zyc w szczesliwym zwiazku z kobieta bez zdrad albo uprawiac seks z mezatka i rozbic jej malezenstwo to wybor oczywiisty wiadomo ze 2 wybor
  • Odpowiedz
@prawiczek92: taaa, wybór 2 ale gumki już kupione i gdyby nie twoje #!$%@?, przegryw i jej chołp w domu(XD) to byś pewnie zaruchał i nie myślał ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz