Wpis z mikrobloga

#przegryw ostatnio chuop już se dal siana i zaczął ostro popijać i zrec co popadnie myślac że to już over a tu trochę słonka poświeciło i nagle chuop znowu chce powalczyć o miłość.. I teraz żałuję ostatnich 3 mies bo zmarnowane totalnie eeh a za 2 tyg mi przejdzie i znowu zacznę chlac i tak w kółko ehh
  • 9
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: Nie poddawaj się. W pierwszej kolejności ogarnij problem z alkoholem, bo inaczej nie wydostaniesz się z tego ponurego humoru. Alkohol źle działa na mózg, mocno obniża samopoczucie. Pomyśl też nad lepszą dietą, więcej owoców, warzyw, zacznij samemu przyrządzać jakieś potrawy. No i ogarnij apkę, która będzie zmuszała cię do robienia iluś tam kroków dziennie.
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: a na siłownie chodziłeś coś wcześniej? Ja musiałem z pół roku się przygotowywać mentalnie ze swoją fobią społeczną bo wcześniej tylko w piwnicy coś targałem, ale było warto. A po takim treningu piwko od razu lepiej smakuje
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: jak chcesz to mogę spróbować jakoś pomóc z ogarnięciem planu czy techniki. u mnie akurat siłownia to chyba jedyna rzecz która mi dobrze idzie (oprócz chlania)
  • Odpowiedz