Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie rozwalaja te gowno programy krecone w samochodzie podczas jazdy. Ostatnio takie gowno wlasnie ogladalem jak jakas lewacka wiedzma z onetu siedziala za kolkiem. No i przychodzi gosc i mowi, ze on zaproponuje zeby moze nie jezdzic po wawce samochodem bo to bez sensu i ze szkoda powietrza truc i zeby po prostu pogadac w stojacym bez ruchu samochodzie. Dziennikareczka "Ale spokojnie to samochod na prund to nic powietrza nie truje spokojnie mozemy bez problemu jezdzic ile wlezie hehehe." Gosc za to odpowiada "A pani redaktur wie skad jest prund u nas w kraju? Przeciez w 90% ze spalania wegla"

Lewacka redakturka onet:

kamil-tika - Zawsze mnie rozwalaja te gowno programy krecone w samochodzie podczas ja...

źródło: 2363e7df1e250aab87a8496f0cef2ed13ae7f4fd2eb7f37807f170ba502c7b20

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Najbardziej mnie rozwala, że bardzo często oni tam nawet tego gościa nigdzie nie wiozą, tylko po skończonym wywiadzie i kilku kółkach po okolicy podrzucają w to samo miejsce z którego zabrali. Clown world.
  • Odpowiedz
@Amatorro @kamil-tika
Te wywiady w samochodzie wzięły się z USa. Jak chcesz się z kimś ważnym spotkać a ten nie ma terminów to proponuję mu się podwózkę do roboty. Często w USA dojazd z domu do pracy to około godzina. Czyli idealnie na wywiad.

W Polsce jedzą bezsensu dookoła komina
  • Odpowiedz
@kamil-tika: od kiedy Onet to lewackie medium? Powiedziałabym, że raczej libkowe. A o bezsensowności wywiadów w samochodzie jeżdżącym po mieście wypowiadała się już posłanka Paulina Matysiak, przebydła lewaczka
  • Odpowiedz