Wpis z mikrobloga

i znowu Mirki i Grażyny kombinują z wyjazdami na weekendzik nawet..
codziennie są statystyki zapytań i wejść, odkładanie na ostatnią chwilę (bo cena i pogoda się liczy) = ( ͡ ͜ʖ ͡)

Do tego w lipcu jak wiecie Donald wrzuca podwyżki za media dla wszystkich powodzenia, czekajcie dłuzej

pogoda pewna ale ceny nie za bardzo

jak zwykle idzie o domki potem inne.. ludzie nigdy się nie zmienią

normalne osoby zwracają kaucje lub można ją inaczej wykorzystać, lub jest ona symboliczna w cenie dnia parkingu
aby sobie nie robić jaj z pytań widmo tylko

ale warto sobie czekać aż pójdzie wszystko wzwyż.. z portali rezerwacyjnych już wydzwaniają od rana aby wydać na maksa
na reklamę i potem odbijać to w cenach (wiecie ile płacą ci co są na pierwszych stronach lub pewnie po prawej tutaj na wykop w reklamie..)

WNIOSEK Pytania na ostatnią chwilę = zapomnijcie o zniżkach także na #booking

#wakacje #wakacje #podroze #podrozujzwykopem #finanse #budzetdomowy
  • 14
@Konkol: nie jest trudny tylko będzie ostre d.nie niestety
z czego nawet nie ma co otwierać szmapana bo to jakiś kataklizm

lipiec to będzie xD już się zapowiada rekordzik cenowy, myślisz że sobie nie odbiją tych kosztów? :-)

chyba że pogoda się rypnie

ps. chodzi o to że nigdy nie idzie skumać osób które wrzucają kupę kasy za pośrednictwem portalu której praktycznie zwrotu nie ma szans, zamiast zwykłe grosze żeby tylko
@Krupier: jeszcze Sopot xD

będzie koszmar w tym roku jak nigdy, prawie jak deweloperka ale ta bańska pęknie w tym roku jak nic

tak przeciwnych postaw i interesów nie było nawet w epoce bonu turystycznego

tam gdzie piszesz niektórzy jechali aby cały bon wywalić za jeden dzień atrakcji.. :-)
chodzi o to że nigdy nie idzie skumać osób które wrzucają kupę kasy za pośrednictwem portalu której praktycznie zwrotu nie ma szans, zamiast zwykłe grosze żeby tylko ktoś sobie nie robił jaj


@nutka-instrumentalnews: no spoko, ale jak ja miałam problem z rezerwacją z powodów zdrowotnych, bo złamałam rękę i skręciłam kręgi szyjne to właścicielka miała wielki problem mi przesunąć termin i dalej nie wiem czy tak naprawdę ten termin mi przesunęła,
@nutka-instrumentalnews: , niewiele rozumiem z tego strumienia myśli, ale wnioskuję, że może to po chlaniu z żalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na szczęście problem mnie nie dotyczy - tylko turystyka zagraniczna. A jeśli chodzi o portale rezerwacyjne to bardzo sobie chwalę i namawiam innych żeby korzystali. To że na portalu cena zawsze jest gorsza to mit (który prostuję przy każdej sposobności), a poza tym pośrednik chroni klientowi
@kishibashi: żartujesz :-)

siedzę w tej branży od początku w III RP.. nie ma ani jednego portalu z rezerewacją online zarejestrowanego i rozliczającego się w Polsce... przypadek? nawet zakupiony ostatno przez nocowanie.pl jeden taki też rozlicza się za granicą

oczywiście można trafić jakąś realną promocję na ostatni termin bo ktoś nie dojedzie i straci juz przedpłatę lub całą wpłątę albo jak sie jedzie za granicę i chce uniknąć gadania i całej
@Konkol: nie ma na portalach co do zasady całkowicie bezpłatnych anulacji, gość co wynajmuje musi się na to zgodzić ZAWSZE wysyłają to nich komunikat tylko nikt o tym raczej nie mówi, chodzi o prowizję portalu rzecz jasna.. ;-)

uczciwi jeżeli nie było przedpłaty to anulują, ale Janusze jak wiadomo nigdy

na zachodzie jest pisana zasada aby zawsze nawet po kliknięciu jeszcze skonaktować sie eliminować np błędy i to zaraz po klikaniu..
@nutka-instrumentalnews: przede wszystkim piszesz w sposób niezrozumiały - dlatego to nazwałem strumieniem myśli. Może Tobie się wydaje, że to co piszesz jest zrozumiałe, ale tak nie jest. To bełkot z którego można wyłapywać pojedyncze zdania.

Poza tym cała reszta tego co piszesz i da się zrozumieć to stek bzdur, półprawd i tego co Ci się wydaje. Oczywiście w każdym aspekcie prowadzi to do tego, że portale rezerwacyjne są złe, a jeśli
@kishibashi: jeszcze nigdy nie zdarzyło się aby nie było zwrotu bez żadnego portalu :-)

przecież to głupie, to nie są niewiadomo jakie opłaty po co wkurzać ludzi

Rzecz w tym że nie dotarłeś do sedna, może nie było tak widoczne..

Nie rozumiesz że każdy portal w tym kraju, nie ważne gdzie rezerwujesz czy na Mazurach czy w Sydney
powoduje to że stajesz się płatnikiem Vat UE tak jakbyś ściągał samochód z
@Konkol: proste portale rezewracyjne to matrix sam w sobie, wszystko w nich to jedna wielka fikcja, do tego zarejestrowana w Holandii..

ch.j Ci zrobia w PL, a Ty im.. jak coś nie pasi trzeba jechać do Roterdamu..

jedynie realny jest Vat UE pod który wpadasz jak pod pociąg na przejeździe i nic na tym świecie tego nie zmieni

mogą nawet zablokować konta w banku przez te kilka złotych tego g.na ale
@Konkol: kolega ma raczej jakieś urojenia i nie warto próbować go zrozumieć. Według niego korzystając z bookingu jesteś płatnikiem VAT, tj., że masz się z tego VAT rozliczyć z fiskusem, a jak nie to poblokują Ci konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)