Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci W #krakow ceny spadają, od roku śledzę mieszkania w danym budżecie i aktualnie pojawia się dużo więcej ofert o większym metrażu do danej ceny. Nie dość że w nieco niższej cenie (ale bez szału) to w większej ilości. Ktoś wie kiedy będą dostępne dane na temat cen transakcyjnych i ilości transakcji w 1 kwartale 2024?
  • 7
  • Odpowiedz
@Arturr99: zgodnie z polskim raportowaniem to gdzieś w 2025 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym nie wiem gdzie ci ceny spadają. Chyba jakieś obrzeża bez komunikacji miejskiej, gdzie z okna możesz oglądać rolnika jak sobie uprawia pole.
  • Odpowiedz
  • 0
@majkel88: Wszystkie, jeszcze dwa miesiące temu takie mieszkania gdziekolwiek w Krakowie były po 550-600k do generalki bo ludzie myśleli że to jest tyle warte, aktualnie ceny kształtują się w okolicach 500-540k
  • Odpowiedz
@majkel88: ja obserwuje kilka ulic 1-2 km od centrum i też widzę korekty w dół na ogłoszeniach. Dodatkowo według mnie te ceny ofertowe i tak są z dupy i sam jestem ciekawy ile wynoszą ceny transakcyjne.
  • Odpowiedz
@mlodygustaw: to idź na negocjacje i zobaczysz czy ktoś ci będzie chciał zejść niżej niż te kilka(naście) tysięcy od ofertowej. To ze ktoś sobie dał (najczęściej) cenę z dupy ofertowa na portalu i potem sobie ja obniża nie oznacza spadów cen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz