Wpis z mikrobloga

płód z wadą letalną należy urodzić,


@SzybkieSondy: przecież Bosak już na takie pytanie odpowiadał: "Umrze to umrze" XD
Najważniejsze, żeby dziecko bez głowy chrzest przeszło!
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy: ogólnie to musi być „świetne”uczucie kiedy kobieta jest w ciąży i wie ze urodzi martwe dziecko ale jest zmuszona przez państwo.

Każdy uśmiecha się na jej widok i pyta czy to chłopczyk czy dziewczynka, czy imie wybrane, ze wazne żeby było zdrowe, a ty masz w głowie tylko jedno ONO UMRZE
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy: rozumiem że twoim zdaniem wolnościowiec powinien popierać zabijanie ludzi bo inaczej nie jest wolnościowcem?


@KwiatGromu: Prawdziwy wolnościowiec powinien popierać prawo WYBORU, aborcja to nie jest zabicie człowieka. Jeśli jest, to idź zgłoś na policję "wolnościowcu" XD
  • Odpowiedz
@Grzesiok: Tak, w kraju takim jak Polska gdzie obcy ludzie sie nawet do Ciebie nie usmiechna na ulicy, miliony przechodniow podchodza do randomowych ciezarnych i pytaja sie o imie dziecka. Wez ty wracaj juz na tag ukraina walic te swoje farmazony szoszonskie, bo na froncie krucho z tego co slyszalem
  • Odpowiedz
@schweizer:

Tak, w kraju takim jak Polska gdzie obcy ludzie sie nawet do Ciebie nie usmiechna na ulicy, miliony przechodniow podchodza do randomowych ciezarnych i pytaja sie o imie dziecka. Wez ty wracaj juz na tag ukraina walic te swoje farmazony szoszonskie, bo na froncie krucho z tego co slyszalem


gdzieś napisałem o obcych ludziach na ulicy czy twój język polski nie wyjechał jeszcze z petersburga? Pokażesz czy serio nie potrafisz
  • Odpowiedz
gdzieś napisałem o obcych ludziach na ulicy czy twój język polski nie wyjechał jeszcze z petersburga? Gowno mnie obchodzą problemy na waszych tagach


@Grzesiok: przecież ten spierdox nie wie co to small talk i robi wywód na temat pytania o imie dzieckaXD
  • Odpowiedz