Wpis z mikrobloga

Chłop odwiedza normickie kebabownie. Sirin Kebab no był dobry, ale 28 zł prawie za kebaba który jest niewiele większy niż hotdog xl z żabki to xD. Rozumiem że lokalizacja droga its. Dodatkowo wołowinę było czuć mega przyprawami do kurczaka takimi z torebki. Czy przyjdę tu jeszcze raz? Nie. Narazie efes wygrywa że wszystkim. Jakie jeszcze są dobre kebsy na Jana Pawła bo nie najadłem się #warszawa #kebab #przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
@Itslilianka: #!$%@? jak ja nie lubie efesa xD, wole sobie juz zjesc rasową kule mocy przy pl politechniki, te kolejki przy efesie to ja nie wiem skad to sie bierze, szczegolnie za ta cene
  • Odpowiedz
  • 0
@RiczardH @Zerp kula mocy to wiadomix - klasyka. Poprostu kupki smakowe się przyzwyczaiły i zawsze wspominamy ten smak z nostalgia xD co do efesa to zawsze jak jestem 200 m od lokalu to dzwonię do nich że zamówienie z odbiorem i nie stoję w kolejce tylko wchodzę, place i wychodzę
  • Odpowiedz
@RiczardH: no przy pl politechniki masz kebab kinga, doslownie przes sciane jest dubai kebab ktory jest wg mnie ok, a doslownie 25 metrów dalej na sniadeckich masz kolejnego kebsa ktory tez smakuje w miare dobrze
  • Odpowiedz
co do efesa


@Itslilianka: bardziej mi chodzi o cene za to co dostajesz, ani sie tym nie najadam, ani tez to mięso nie jest jakies super w smaku, a czasem dostawalem chlodną pite albo wrecz przypaloną, kiedys był jednak lepszy
  • Odpowiedz