Wpis z mikrobloga

#motocykle
Krótka piłka - XJ600N 2001, 5400 zł

- napęd w połowie naciągu
- opony mają sporo bieżnika na zdjęciach. ale 7-8 letnie, niespękane
- olej wymieniony w zeszłym roku przed sezonem
- klocki "za niedługo" do wymiany

Ile się targować? 1000zł? Tyle to na same opony pójdzie xD, ale niżej nie zejdzie i tak pewnie, o ile w ogóle.
  • 15
  • 0
@amath: @zielony_goblin: Stan - no na zdjęciach ładny xD, na żywo nie widziałem. 59k przebiegu, oprócz tego nic więcej nie napisał. A podobne sztuki to chodzą od 3,5k do 7k. Nawet cebule po 8-9k są xD.

Jeszcze GS500 za 3900 zł w całkiem fajnym stanie się pojawił dzisiaj. Opony dwuletnie, olej i filtr świeżo wymienione, dwa lata temu szereg innych napraw. Może napiszę do niego, bo zaraz poleci pewnie do
@obuniem hmm, a czego szukasz? Czegoś na sezon czy dłużej? Ja wychodzę z założenia, że wolę dać więcej i mieć spokój niż się potem z tym bawić, ale każdy ma swój rozum. Jesienią dałem 6200 za er-5 z 2001, 9k nalotu (przebieg realny), opony do zmiany bo "nowe" ale z 2016 XD zmieniam tylko kapcie, latam sezon i sprzedaje by wyjść na zero. Znalazłbym taniej, ale moja chociaż wygląda oraz wiem, że
  • 0
a czego szukasz? Czegoś na sezon czy dłużej?


@zielony_goblin: Przede wszystkim czegoś sprawnego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Raczej na sezon, zależnie od kasy. Potencjalny budżet mocno mi się skurczył i szukam czegokolwiek, co jeździ, nie rozleci się i nie trzeba ładować x zł na start.