Wpis z mikrobloga

E, ja dopiero teraz ogarnąłem, że "lewica" chce DARMOWEJ aborcji xD przecież to jest szczyt skrwysyństwa. Leki na depresję, na trądzik, na ADHD czy jakie tam jeszcze, kosztują kilkaset zł za ~miesięczną porcję, a oni chcą przepierdzielić hajs na darmową skrobankę. To jest szczyt podłości i populizmu.
Człowiek jak chce się wyleczyć z trądziku, żeby nie wpaść w kompleksy, chce brać leki na depresję czy inne choroby psychiczne, żeby się nie powiesić, a lewactwo wystawia mu środkowy palec. Kasy na leki nie ma, ale babsko które nie potrafi dopilnować, czy facet ma gumę na penisie, będzie mogło się wyskrobać za darmo.
Coraz bardziej nienawidzę tego kraju...
#polityka #bekazlewactwa #sejm #lewica #neuropa #aborcja
  • 33
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 5
@thorgoth: ale to są dwa inne elementy budżetu. Skrobanka idzie z NFZ czy tam budżetu na szpitale, a socjal z czego innego.
Zamiast ten hajs dać na większą refundację leków, na szpitale itd. to labadziary które nie wiedzą z kim się ruchały, będą mogły się skrobać za darmo. To jest szczyt podłości i plucie ludziom w twarz.
Dobrze, że lewica w tym kraju znowu schodzi pod prog, bo ludzie zauważają, że
  • 1
@A_R_P: nie mam pojęcia co to dokładnie za leki które linkujesz, ja za tabsy + jakaś maść płaciłem grubo powyżej 200 zł. Do tego kremy, maści, żeby to wszystko nawilżać.
Dla studenciaka wydać +200 zł to nie jest tak łatwo i można to jeszcze mocniej obniżyć. Ale po co, jak lepiej dawać na skrobankę
@marv0oo: wciąż, to jest ten sam budżet państwa, per saldo bardziej opłaca się skrobać niż płacić 800+.
I o ile lewica idzie na dno o tyle zwolennicy prawa do aborcji konsekwentnie zyskują poparcie. Nawet wśród katoli aborcja do 12 tygodnia powoli zdobywa większość.
Plus lewica takimi postulatami przesuwa okno overtona w lewo, jeśli się przez to wypierdzielą na krzywy ryj ale za to przejdzie prawo do aborcji rodem z pierwszego świata
  • 1
@A_R_P: a tymczasem leki na ADHD nie są refundowane po 18 r.ż. więc jak zostaniesz pełnoletni to płać sobie 350 zł miesięcznie, albo nie wiem - powieś się, bo państwo wystawia ci środkowy palec.
  • 1
per saldo bardziej opłaca się skrobać niż płacić 800+.


@thorgoth: dlatego dają i jedno i drugie xD

o tyle zwolennicy prawa do aborcji konsekwentnie zyskują poparcie.

To też jest kwestia populizmów, serwowania półprawdy i zakłamywania rzeczywistości. Ja do tej pory nie miałem pojęcia, że lewaki chcą tej aborcji za darmo. Na twitterze przed chwilą przeczytałem i zweryfikowałem w necie. Ja jestem zwolennikiem wolnej aborcji, ale nie darmowej. I jestem przekonany, że
@marv0oo: ale aborcja, wbrew temu co zasugerowałeś nie jest postulatem wyłącznie lewicowym.
Lewica może chcieć tego w kształcie A, ja moge chceć tego w kształcie B a ktoś jeszcze w kształcie C.

To tak jak powiedzieć że postulat poboru wojskowego tylko dla mężczyzn to postulat wyłącznie konfederacji. No jakby nie. A nawet absolutnie nie.
@marv0oo: 21 wiek mamy, a ludzie dalej nie ogarniają, że wszyscy płacimy za te darmowe rzeczy, imo wszystko powinno być legalne, ale tylko fundamentalnie potrzebne usługi opłacane w ramach systemu podatkowego, ale weź tutaj Juleczce albo Januszowi wytłumacz -_- skrobanka hurr dur na już ( ͠° °)
darmową skrobankę


@marv0oo: masz 6 lat i dowiadujesz się właśnie jak działają ubezpieczenia społeczne? Zainteresowani są waleni miesiąc w miesiąc na podatkach i składach zdrowotnych, to jeszcze mają płacić ekstra za usługi medyczne, za które już zapłacili w podatkach?
@marv0oo: moje leki wychodziły koło 900zl miesięcznie do tego +/- 1200zl terapia xD i ostatnio jak słyszę prawa kobiet, dopłaty itd to mnie nosi. Gdzieś jeszcze słyszałem o podpaskach za darmo xD wszyscy wszystko za darmo, tylko nie dla ludzi z autentycznymi problemami. Gdyby nie to, że znam tego i tamtego i kilka rzeczy w moim życiu ułożyło się tak jak się ułożyło, to zostałbym na lodzie, bo z inną praca