Wpis z mikrobloga

  • 1
@stormi @paczelok Zarabiam 10€, a nawet z tego mi kradną, już murzyn ma lepiej. Zgłosiłbym firmę ale nie chcą mi dać żadnych dokumentów, to nie mam się do czego odwołać. Wypłaty tylko gotówkowe - nic nie udowodnię ()
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Swój egzemplarz umowy, którą z nimi podpisałeś masz? Adresy miejsc pracy i zamieszkania masz? Oni nie mają dowodu wynagrodzeń?

Jak na moje tyle wystarczy. Kończysz robotę, zgłaszasz polismajstrom albo jakiejś organizacji. Ewentualnie jeszcze jakieś nagrania z przyczajki. Może jeszcze zapytanie do zakładu ubezpieczeń albo do urzędu odnośnie odprowadzonych podatków, żeby się zainteresowali.

Chyba najlepiej znaleźć organizację, która się tym zajmuje. Oni mają to obcykane i będą wiercić dziurę, a ty
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Na tym polega handel ludźmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Jakaś umowa, której nie ma. Jakaś praca, której nie ma. Jakaś wypłata, której nie ma. Jakiś człowiek, który zniknął.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Najwyżej odprawią cię z kwitkiem. Może nie pomogą, ale wprowadzą tych ludzi do jakiejś bazy? Może jako organizacja zgłoszą to miejscowej policji?
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: A widziałem ostatnio pod którymś Twoim wpisem krytykę Otto. Ehh. Szkoda strzępić ryja...

Życzę Ci powodzenia. Obyś trafił do normalnej agencji, warunków pracy oraz mieszkalnych.
  • Odpowiedz