Wpis z mikrobloga

machać


@patrol798: kiedyś jechałam mtb i z naprzeciwka jechała mała ustawka i z przyzwyczajenia im pomachałam - odmachali! Sztos, bo czasem jak jeżdżę kolarką to co drugi tylko odmacha

Swoją drogą laski zawsze #!$%@?ą, a co 2 facet widzi że podnosze rękę ale nie odpowie. Czemu wy tacy jesteście? Może to przez to że buty mam spd pod mtb, a może za ten kask z decathlonu? ech..
  • Odpowiedz
  • 2
@tomek_27 @onepnch @nasi-lemak @Evzen_Huml @StulejmanWielki @italia__ @gram_w_mahjonga @Icouldbeyourmom @dakur01 @Farmer_Joe @klefonafide tak myślałem, bo jak tylko jadę MTB to żaden nie pomacha, wyprzedzają to nawet słowa nie powiedzą. Kiedyś przed deszczem schowałem się na przystanku autobusowym, podjechało kilku „szosowców”, ani me ani be, jakby mnie tam nie było. Za to jak jeżdżę szosą to każdy pomacha, nawet pierwszy. Zje6ani niektórzy są…
  • Odpowiedz
@patrol798: ale to wystarczy podnieść dłoń lekko do góry nie przestając mieć rąk na kierownicy

ja już przestałam machać szosowcom - jak jakaś laska jedzie na baranku to ok, machnę, bo laski zawsze #!$%@?ą, ale panowie kolarze udają że cię nie widzą i potem mi jest przykrooooooooooooo ;(
  • Odpowiedz