Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MakaronowyStwor: pokaż nagrania z takich przypadków to ocenimy. Zasadniczo jeśli tobie migają tak często to raczej wskazuje że ty coś musisz mocno zamulać. Normalnie małpy za kierownicą to margines kierowców
  • Odpowiedz
@xyz_xyz:

Musisz zwolnic, autostrada to nie tor, 90 na lewym to dosyc

Dzięki bardzo, będę próbował! Postaram się też wyjeżdżać przed maske i zwalniać podczas wyprzedzania.
Postępami będę się na bieżąco dzielił, kto wie, być może za jakiś czas będę znanym kamerkowiczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: popełniasz jeden błąd który powoduje brak migających długimi. Używasz lusterek, kierunkowskazów i prawdopodobnie nie ładujesz się 10m przed samochód który jedzie 30km/h szybciej
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: jak boisz sie zjechać na lewy to na prawym raczej nie mrugają.

Jak juz kiedyś sie przelamiesz to na pewno tracisz na frustrata, ktory podjedzie ci pod zderzak i będzie okazywał zniecierpliwienie, wcale nie musisz mu wyjechać przed maskę, wystarczy przeciągnąć manewr wyprzedzania powyzej 5sekund

  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: trzeba wyjątkowo #!$%@?ć, żeby regularnie ktoś mrugał światłami na autostradzie. Jak ktoś #!$%@? to nie strugam szeryfa tylko zjeżdżam w pierwszym dostępnym miejscu, koleś wyprzedza a ja wracam - zero mrugania, czasem jakiś #!$%@? siada mi na zderzaku, ale to też rzadka sytuacja.
  • Odpowiedz
Codziennie robię 200km autostradą, jeżdżę ok. 120-125km/h. Niestety pomimo spokojnej jazdy nie przypominam sobie kiedy ostatni raz ktoś mi migał długimi (,) Co robię źle? Czy to może być kwestia nie wpiedalania się przed maskę i szanowania innych?


@MakaronowyStwor: Kwestia szczęścia, a z tonu wpisu wnoszę, że pewnie też #!$%@? na bezpieczne odstępy i takie tam nic nieznaczące pierdoły.
  • Odpowiedz