Wpis z mikrobloga

  • 0
@saviola7: lata to żółtkowi koło parówy czy jego portal ze śmiesznymi obrazkami służy do siania propagandy pisowskiej, ważne że nie obrażają znanej z czegoś innego niż moderacji orczycy
  • 0
@Defined: Napisz to samo ale do bazodanowca (chyba jakiegoś tam macie chociaż na praktykach), On sobie wpisze 4-5 linijek i znajdzie ci wszystkie anomalie kontowe które miały 5 - 10 lat przerwy a udzielają się teraz politycznie (aktywności przykładowo od 13 grudnia) Na palcach jednej ręki słabego cieśli można policzyć osoby które są aktywne od zawsze na politycznych tagach.

Co mi to da ze wypisze ci 40 takich kont jak ich
  • 0
@Defined:
poblokowałem sobie z 50 kont, wkurzyłem się i napisałem wpis. Nie będę teraz szukał specjalnie dla ciebie listy użytkowników. Zaangażuj się trochę sama, zwłaszcza że ten problem jest od lat, lub zatrudnijcie kogos kto ten problem rozwiąże.

jeszcze na mnie nakrzycz, że nie zrobiłem wszystkiego za was.

reakcja dobrej moderacji:
"Dzięki za sygnał zaraz zweryfikujemy"

reakcja słabej moderacji:
"o których kontach konkretnie piszesz? nazwy profili poproszę"
"nie no, piszesz, że
  • 0
@Defined: mam 700 osób na czarnej liście, nie będe sprawdzał wszystkich. A nie pamiętam kogo dałem na czarno. Będę ci podsylał takie ciekawe osobistości mimo twojej toksycznej reakcji może to i tobie i mi pomoże rozwiązać problem.
#nieruchomosci


ale wylew 15-letnich kont, przypadkiem obudziły się po dziesięcioleciu braku aktywności i prowadzą kampanie antytusk.


ja wiem od kogo wy som


osrajtek płakał jak sponsorował wykop


@hot_tomek: Przecież Pisowcy z Budą na czele mają sztamę z PO w kontekście deweloperów. Przy Beka 2% razem głosowali i teraz też nie widziałem krytyki ze strony działaczy PIS w kierunku tego programu. Siedzą cicho.

chłopie, zyjesz w oblężonej twierdzy.
Ja jechałem po Glapińskim