Wpis z mikrobloga

Ja bym nawet wróciła na #tinder. Ostatnio miałam takie rozkminy. Ale później przypomniałam sobie, jak bardzo czułam się tam jak produkt i jakbym sama wybierała produkty w sklepie. I o ile mi się liczba par zmniejszyła, jak wpisałam, że nie chce ONS i FWB. I o tych wszystkich rozmowach, które tu udostępniają jakieś patałachy, żeby się ponabijać.
I nie chodzi o to, że night stand to tylko po ślubie, tylko o tą całą hookup culture, która mnie wykończy kiedyś.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
njdnsjdnjs - Ja bym nawet wróciła na #tinder. Ostatnio miałam takie rozkminy. Ale póź...

źródło: 620e41b7cec48bcf97ff0a4897a2ae09

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Ale później przypomniałam sobie, jak bardzo czułam się tam jak produkt i jakbym sama wybierała produkty w sklepie. I o ile mi się liczba par zmniejszyła, jak wpisałam, że nie chce ONS i FWB


@njdnsjdnjs: cały ten długi wywód, a wystarczyło napisać: jestem brzydka
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Wszystko przychodzi z zachodu, rynek matrymonialny chociażby w GB jest tak wykolejony że to tak właśnie wygląda i dla nich to jest wręcz normalne. A nasi rodacy to podłapują już powoli :P
  • Odpowiedz
ale mi powiedziales teraz


@njdnsjdnjs: nie jesteś głupia, masz swój rozum, a jednak coś nie wychodzi

tinder to apka nie do romantycznych spotkań, wypróbuj inne metody
  • Odpowiedz
Przecież można w tym udziału nie brać ¯\(ツ)/¯


@AnonimoweLwiatko: Obawiam się że OPce nie chodzi o wnikliwą analizę problemu i znalezienie innej życiowej drogi a żeby zjeść ciastko i mieć ciastko naraz bez moralniaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: ja lubię i poruchać i pogadać o pierdołach xd raz się jednej rozgadałem o szerszeniu którego złapałem i tematach około, które mi się przypomniały, a mówiła "spoko spoko, tylko ty musisz zacząć, bo ja się wstydzę" i co? biedna musiała mi udo wymasować żebym ogarnął, że czas się za nią brać, a nie peplać xD
Ostatecznie została na dłużej w moim życiu, chociaż nie na aż tyle, bo plany przyszłościowe
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: ciekawe jakie to wydarzenia (patrząc długofalowo) do tego wszystkiego doprowadziły :) będzie pewnie jeszcze ciekawiej, bo ludzie nie nauczyli się komunikacji, a oczekiwania - dzięki oglądaniu influencerów stoją wysoko.
  • Odpowiedz