Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #blackpill #polakicebulaki #logikaniebieskichpaskow

O powszechności takich przekonań doskonale wiedzą Polki, które związały się z obcokrajowcem. Przekonałam się o tym również ja, kiedy zaczęłam się spotykać, a następnie myśleć o ślubie z Pakistańczykiem. Kiedy Polka poznaje Polaka, nikt nie mówi jej, żeby lepiej się zastanowiła, bo to pewnie pijak, damski bokser, który będzie ją zdradzał, zostawi dla młodszej i nie będzie płacił alimentów. O teściowej już nie wspominając, bo to już najdalszy krąg piekła. Przecież każdy jest inny, nie możemy sądzić po nagłówkach w tzw. szmatławcach, opierać się na statystykach, ani tym bardziej doświadczeniu córki koleżanki kuzynki pani ze sklepu spożywczego. Bo to, że Ziutek to łotr straszliwy, nie znaczy, że Stasiu będzie taki sam. Kiedy jednak ta sama dziewczyna zakocha się w przedstawicielu innej narodowości, rusza lawina przestróg i osądów. Osądzają najbliżsi, znajomi, prawie-obcy (przykładowa pani ze sklepu spożywczego), ale przede wszystkim całkowicie obcy – tysiące anonimowych osób w internecie, które nie tylko uzurpują sobie prawo do oceniania naszych wyborów życiowych, ale też zakładają, że wiedzą o nas wszystko.
Co to, już Polaków nie było?

https://www.onet.pl/turystyka/klubpolekpl/kiedy-polka-poznaje-polaka-nikt-nie-mowi-jej-zeby-sie-zastanowila/l925qkp,30bc1058

Oczywiście, trzeba brać p0laka bo przecież jesteśmy "waszymi" kobietami hehe xD Dziewczyna szczęśliwa, zakochana i dobrze traktowana ale nie... i tak będzie to komuś przeszkadzać bo przecież powinna mieć uzależnionego od alkoholu i agresywnego mirka zamiast ahmeda, który traktuje ją jak księżniczkę :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #blackpill #polakicebulaki #logikanie...

źródło: 841561

Pobierz
  • 37
@G06DbT: Bo nie interesują mnie stałe związki. Wolę skakać po bolcach, nie chce większych zobowiązań. Ale jakby mi się odmieniło to na pewno bym szukała partnera z innych kręgów niż Polandia :)))

@Strigiformesman Jak sobie tylko gadają to ok, ale na tym się nie kończy bo tacy zawsze moralizują i się wpieprzają w czyjeś życie, chcą za kogoś podejmować decyzje. Bo przecież wiedzą lepiej co dla danej osoby jest dobre :)))
Jak sobie tylko gadają to ok, ale na tym się nie kończy bo tacy zawsze moralizują i się wpieprzają w czyjeś życie, chcą za kogoś podejmować decyzje.


@WyzwolonaPodrozniczka: Cry more, ja po prostu mam z ciebie bekę na przykład.

skoro i tak go nie używacie?


@WyzwolonaPodrozniczka: A cholera wie jakimi odmianami hiv zarażasz po swoich egzotycznych przygodach. Od p0lki zawsze lepsze hińskie bajki.