Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dostałem trzynastkę. Chciałbym podziękować Panu Kaczyńskiemu za wspieranie osób niepełnosprawnych. Pis podniósł rentę do wysokości minimalnej emerytury. Pis wprowadził trzynastkę. Pis wprowadził czternastkę. Pis podniósł kwotę wolną od podatku do 30k. Pis podniósł zasiłek pielęgnacyjny. Błogosławiony Donald Tusk przez wszystkie lata rządów nie zrobił absolutnie NIC dla osób niepełnosprawnych i rencistów. Możecie krzyczeć i tupać nóżkami, ale takie są fakty.
#renta #renciak #neet #przegrywpo30tce #niepelnosprawni
dziobnij2 - Dzisiaj dostałem trzynastkę. Chciałbym podziękować Panu Kaczyńskiemu za w...

źródło: temp_file9067200229742849264

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • 0
@dziobnij2 od kiedy masz te świadczenia? Od stycznia? Od kiedy Tusk rządzi? No właśnie.
To samo z Tuskowym (mylnie nazywane przez niektórych 800+).
To wszystko zasługa Pana Donalda
  • Odpowiedz
@dziobnij2: gratuluję dodatkowych 3000 zł w skali roku, czyli jakichś... 250 zł miesięcznie w czasach, gdy z racji rosnącej inflacji napędzanej w dużej mierze rozdawnictwem, miesięczny koszt życia wzrósł o kilkaset złotych. Rozumiem, że ta niepełnosprawność to intelektualna?
  • Odpowiedz
@telemach20: To powiedz to tym, co już są niepełnosprawni i nie mają wyboru ¯\(ツ)/¯ Albo tym, co ulegną wypadkowi, bo w nich wjedzie pijany kierowca, albo inny losowy wypadek się zdarzy, na który nie mieli wpływu.
  • Odpowiedz
skoro pis kradł to dlaczego NIKT z nich nie siedzi w pierdlu?

dwóch już siedziało ale pisowski prezydent ułaskawił.


@hansschrodinger: ale siedzieli za "nadgorliwość" w ściganiu korupcji, a nie za to, że kradli
  • Odpowiedz
uj mnie obchodzą dzieci i rodzice. Głosuję na partię, która pomaga niepełnosprawnym, a nie na Tuska, który obiecywał podwyżkę renty socjalnej i KŁAMAŁ.


@dziobnij2: O, to się dobrze składa, bo mnie gówno obchodzą takie pasożyty jak ty. Jeszcze by brakowało żeby Tusk z publicznej kasy do ciebie dopłacał.
  • Odpowiedz