Wpis z mikrobloga

Dobra jako że z dziewczyną związek zakończony to wracam na tindera.
28 lvl chłop. 193 cm wzrostu. Raczej przystojny. #!$%@? umysłowe.
Będę wam zdawał relacje z randek.
Ogólnie to były już dwie.
Nr 1.
Dziewczyna 19 lat. Na zdjeciach ładniejsza o jakies 2 punkty niż na żywo. Na żywo takie 4/10. Raczej z rozmowy wynikało ze mocno przeruchana przez starszych. Szukała męża. Jednak kij w dupie spowodował że to najszybciej zakończona moja randka w całej mojej historii. Po 25 min stwierdziłem że to nie ma sensu dalej tej ciągnąć.
Nr 2.
Dziewczyna 26 lat. Rozmowa nawet się kleiła chociaż wiadomo czasem były chwile milczenia. Z wyglądu 6/10. Niby ćwiczyła ale jednak troche ulana ale charakter nawet spoko. Zgodziła się na 2 randkę jednak jako że pracuje, studiuje zaocznie + robi kursy to ciężko dobrać jakąś date która by nam pasowała.

Dzisiaj plan jest na dwie randki z Ukrainkami. Jedna o godzinie 18:00 druga o 20:00

W sumie jak na razie najlepiej mi się rozmawia z Ukrainkami.
#tinder #przegryw #podrywajzwykopem
  • 38
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: a co ja mam powiedzieć jak na Badoo miałam 100 tysięcy par i byłam na jednej randce ? Na tinderze nie wiem ile bo tam pary nie są liczone jak na Badoo
Mi się poprostu nie chce poznawać z tymi wszystkimi ludźmi
  • Odpowiedz
  • 0
@razdwatrzy55: Spotkania prawie w tym samym miejscu. Sam nie wiem już czego szukam.
@Maxior99 Moje życie też jest ch*jowe samotność męczy. W sumie przez 26 lat zero związków i znajomych. Teraz niby 2 lata w zwiazku ale dziewczyna uciekła bo jej rodzicę chyba rozwalili mój wizerunek w jej oczach. Więc samotność znowu męczy.
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: na fwb można mieć nawet kogoś kto wygląda jak krowa , na stałe niestety selekcja jest już większa , żałuję że nie znalazłam sobie partnera jak ważyłam 60 kilo przy 170 wzrostu i byłam rakieta z długimi czarnymi włosami i figura klepsydry
Ja się dosłownie zwieprzylam i zaniedbalam
Zaliczyłam potężny regres w wizerunku bo jako szczupła laska byłam naprawdę piękna
  • Odpowiedz