Wpis z mikrobloga

#hotelparadise szkoda że Ada nie wytrzymała dłużej i się posypała, bo chyba nieświadomie trafiła w czuły punkt Gburtka,(zresztą jak u wszystkich narcyzów) , jakim jest ignorowanie jego zachowań podczas robienia fochòw, czy słownych zaczepek. Rozumiem że to może być trudne w programie, i na dłuższą metę ciężko to znieść, ale ostanie zachowania czy to na wizji, czy w mediach pokazują, że totalna olewka "Mr No sterydy No mięśnie" powoduje, że w głowie sznurek trzymający uszy rozgrzewa się do czerwoności.
  • 6
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z Myślę że i tak świetnie sobie radzi, szczególnie że reszta uczestników bagatelizuje te zachowania i robi z niej przewrażliwiona wariatke.Tak na dobrą sprawę wsparcie okazuje tylko Dominika, Natalia też widzi ale się nie wtrąca i brakuje tak Jessi.
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: Już kilka dni temu pisałam, że mocno trzymam kciuki za nią. Mam nadzieję, że go na dobre oleje i przy okazji zostanie w hotelu. Oby tylko przestała płakać i zaczęła się dobrze bawić korzystając ile się da z pobytu w HP.
  • Odpowiedz
@kasia201201: nawet i to wsparcie jest wątpliwe, siedzi sobie z Bartkiem jakby nigdy nic, na jego żałosne ciąganie jej za szyje nie powie „nie rób tak, bo MI się to nie podoba” tylko „nie rób tak bo ADA się #!$%@?” XDDD one tam wszystkie slinią się do tego Bartka, mimo jakiś pseudo pocieszeń i gadek ze go wyrzucą, obrzydliwe to
  • Odpowiedz
@sesame0il no właśnie mega niesmaczne. I niesmaczne jest to, że teraz wszystkie młodociane i zdemoralizowane typki będą myśleć że jak będą chamskimi fiutami to babka będą majtki spadać na ich widok . Dzięki TVN.
  • Odpowiedz