Wpis z mikrobloga

#polityka Smieszą mnie ludzie którzy teraz dziwią się jaki jest Tusk, ponad 15 lat temu pamiętam go jako takiego samego człowieka, działającego dla lobbystów.
8 lat jego rządów i ludzie zapomną że PiS zrobił coś złego i cykl zatoczy koło, ludzie to prymitywne małpy, 10 lat i nic nie pamiętają i taki gatunek ma podbić kosmos xD
aulus - #polityka Smieszą mnie ludzie którzy teraz dziwią się jaki jest Tusk, ponad 1...

źródło: IMG_20240412_140145

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@TS_X9 serio gościu robisz się żenujący xd ale jeśli ciągle oznaczanie mnie ma Ci poprawić humor to coz mogę zrobić? Jak widać pamięć rybki i/lub wiedza polityczna równa zeru są niebezpieczne u 14latkow.
  • Odpowiedz
@szychun: XDD to jednak sie wstydzisz tego co napisałeś? Jeśli nie to co za problem skoro osoby mogą dodać do ciebie notatkę tuskobot
  • Odpowiedz
@TS_X9 ale czego mam się wstydzić? Swojego zdania nie zmieniam. Nie widzę jednak powodu, dla którego masz mnie wołać przy każdym pisowskokonfiarskim wpisie. Zwłaszcza, że robisz to w jakimś osobistym celu ¯_(ツ)_/¯ zresztą rzuciłem okiem na Twój profil i widzę stężenie chłopskiego rozumu mocne także nie wiem czego oczekuje xd
  • Odpowiedz
@szychun: wołam bo myślisz ze tusk 2014 to inny tusk 2024 i warto takie "specyficzne" podejscie podkreślać żeby wykopki wiedzieli z kim maja doczynienia
  • Odpowiedz
@TS_X9 i mam rację. Ale jeśli będziesz manipulował, przekręcał i upraszczał, tak jak w wątku z ostatnim głosowaniem w PE, to zawsze Ci ktoś przyklasnie. Nic na to nie poradzę. Swoją drogą póki co w żaden sposób nie udowodniłeś tego, że racji nie mam ¯_(ツ)_/¯ zamiast tego wolisz pisać o jakichs tuskobotach.
  • Odpowiedz