Wpis z mikrobloga

Już się nie zesrajcie z tym narzekaniem na kredyt 0%. To nie wina społeczeństwa, że jesteście singlami, #!$%@? zarabiacie, nie macie żadnych oszczędności i rodzice nie zapewnili wam żadnego wsparcia finansowego. Przed programem nie było was stać na mieszkanie, po programie też nie będzie. Prawda jest taka, że macie ból dupy o to, że nie skorzystacie na kredycie 0%, w #!$%@? macie gospodarkę i to, że ceny nieruchomości wzrosną. Gdyby warunki tego programu były dla was korzystniejsze, to z uśmiechem na ustach załadowalibyście się w kredyt po same jaja.
Koszt podniesienia 500+ do 800+ to około 26 mld złotych rocznie, jakoś nie widziałem takiego poruszenia jak teraz, a ten program też was nie objął i kosztuje więcej, niż "Mieszkanie na start".

#nieruchomosci
  • 28
  • Odpowiedz
@donttalktome: gorzka pigułka. Niektórzy nigdy jej nie przełkną. Dodam kolejną. Najlepszy moment na zakup nieruchomości był wczoraj, kolejny jest dziś. Oczekiwanie na mityczne spadki chcąc kupić mieszkanie do życia, jest bez sensu.
  • Odpowiedz
@donttalktome: Właśnie miałem prosić na tagu o streszczenie tego oburzenia, pogróżek i furii ze strony tych bez mieszkań. Spodziewałem się że to akurat przeciwnicy socjalu i przeregulowania tacy jak ja będą wkurzeni xD

FYI mi już ten rozrost systemu i redystrybucja zaczynają obojętnieć xD Może to też dlatego teraz to inni sie burzą
  • Odpowiedz
  • 2
@luke-dolla7: nie jestem oskarkiem developerskim, ten program pomoże mi kupić pierwsze, własne, cztery kąty. Z dziewczyna planujemy wziąć kredyt 400k na dwie osoby, rata kredytu wyniesie około 1600 zł miesięcznie. Bez tego programu nie byłoby nas stać na spłatę raty normalnego kredytu.
  • Odpowiedz
Koszt podniesienia 500+ do 800+ to około 26 mld złotych rocznie, jakoś nie widziałem takiego poruszenia jak teraz, a ten program też was nie objął i kosztuje więcej, niż "Mieszkanie na start".


@donttalktome: To chyba miałeś oczy w dupie xD
  • Odpowiedz
Bez tego programu nie byłoby nas stać na spłatę raty normalnego kredytu.


@donttalktome: ciekawe dlaczego xd może dlatego że 5 minut wcześniej rząd dopłacał do kredytów?

Już się nie zesrajcie z tym narzekaniem na kredyt 0%. To nie wina społeczeństwa, że jesteście singlami, #!$%@? zarabiacie, nie macie żadnych oszczędności


@donttalktome: a to w kontekście powyższego to już jest całkiem zabawne.

Koszt podniesienia 500+ do 800+ to około 26 mld złotych
  • Odpowiedz
@donttalktome: ja dobrze zarabiam, mam oszczędności i rodzice pewnie tez cos tam pomogą, a pluje na ten program, bo nie chce wydawac na #!$%@?ą klitke milion zlotych.

Gdyby warunki tego programu były dla was korzystniejsze, to z uśmiechem na ustach załadowalibyście się w kredyt po same jaja.


Z usmiechem to nie, nadal hejtowalbym ten program, ale oczywiscie ze bym sie zaladowal xD dlaczego mialbym tego nie zrobic? Zeby sluzyc jako przyklad
  • Odpowiedz