Wpis z mikrobloga

#rowery #rower
siemka, kupilem rower na centrumrowerowe i przyszedl z rysami, na ramie jest kilka glebokich rys tego typu (gyazo), a kierownica wyglada tak, jakby ktos wczesniej nieumiejetnie ja dokrecil i wyrownywal, czy to normalne przy zakupie roweru przez internet czy wyklocac sie ze sklepem? godzine po otrzymaniu roweru od kuriera, powiadomilem sklep wysylajac zdjecia, niby te rysy nic nie robia, ale troche irytujace jest jak kupujesz nowy produkt, a wyglada jakby go ktos wczesniej uzywal, to romet mustang m5
https://gyazo.com/904ee76dd49d0eecd4bfb6752957e82b
ruki - #rowery #rower
siemka, kupilem rower na centrumrowerowe i przyszedl z rysami, ...

źródło: 436838080_2395426893987190_1484454479514053989_n

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@krytyk__wartosciujacy: no chyba trzeba czekac, az odpisza, chociaz chyba pokusze sie o zwrot/wymiane, jak rzuca mi 100-200 to w sumie chyba wole miec rower jeszcze nieponiszczony, niz taka kwote xd
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@krytyk__wartosciujacy: nie nie, to w pelni nowy rower, nie jest outletowy czy ze zwrotu, na czacie ich zapytalem czy jest mozliwosc, ze rower jest ze zwrotu to stwierdzili, ze sa fabrycznie nowe
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
dzwonilem to baba mowila, ze skoro sie nim przejechalem i bede chcial zwrocic to mi hajs potraca XD, ja do niej mowie, ze co pani mowi, przeciez jakbym zobaczyl uszkodzenia drugiego dnia to w takim przypadku gwarancja juz by nie dzialala? powiedziala, ze odpowiedza mailowo, bo maja na to czas... brak slow
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@ruki: kilka minut po niemilej rozmowie, napisali maila "Dzień dobry. Dziękuję za wiadomość. Proszę o informację w jaki sposób chciałby Pan rozwiązać sytuację. Czy możliwa jest forma rekompensaty?", po tym jak babka, mimo, ze na prawde milo zapytalem o to, jak to mozemy rozwiazac, zaczela zrzucac wine na mnie i podkreslac, ze "oni maja czas na odpowiedz" z maniera w glosie to nie chce im isc za bardzo na reke... jak
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
jednak stwierdzili, ze nie bedzie rekompensaty i moge dac na reklamacje na gwaranacje albo rekojmie xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@krytyk__wartosciujacy: no ta babka mowila, ze nie moge bo sie nim przejechalem i ze mi potraca poczatkowo xD na ich koszt, bo wyslali link do dpd, myslisz, ze beda robic jaja i nie beda chcieli zwrocic pieniedzy? bo domyslam sie, ze calosc troche potrwa i nie wiem czy nie zamowic po prostu nowego, a ten oseslac
  • Odpowiedz