Wpis z mikrobloga

@Buzz___Astral: W Polsce nigdy nie będzie dobrze wystarczy spojrzeć na te ryje poprzyklejane do każdego płotu czy ściany, czy czegokolwiek innego co się do tego nadaje, pewnie nawet dupa psa będzie dobra żeby swój ryj tam przykleić. O co ta walka? O dobro narodu? XD
@Buzz___Astral Przeciez KO nie jest socjalistyczne, to jest neoliberalna partia wspierajaca duzy interes. No i patrzac po ilosci protestujacych jest duzo szansa ze to wyborcy Konfy/Razem ktore to partie od poczatku do konca są przeciwko temu programowi, no ale chyba to za abstrakcyjne dla wykopka zeby wyobrazic sobie taki scenariusz?
@Buzz___Astral: Wykopki głosują na Tuska przeciwko pisowi, czyli jak większość ludzi. Ich program nieważny, ważne żeby Kaczyńskiemu dopiec xD co tam gospodarka, nfz, zus, imigranci, elektrownia atomowa, cpk.

Ale super, że zakaz prac domowych jest xd to są właśnie szczyty reform na jakie nas stać
Nie wiem? Może głosować na partię mniej socjalistycznym programie?


@Buzz___Astral: Obecnie największe pochwały na wypoku zdobywa partia Razem. Także wstrzymaj się z nazywaniem ich przygłupami bo jeszcze nadarzy się do tego okazja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Buzz___Astral: No tak, bo jak na nich zagłosowałem to mam zamknąć mordę i wypiąć dupę. To bardzo dobrze że ludzie krytykują, szczególnie Ci którzy na nich głosowali, bo Ci którzy głosowali na drugą opcję krytykują zawsze.
Pomijam to że w ostatnich wyborach nie było tak naprawdę dobrej opcji, ale nie rozumiem skąd ludziach takie przeświadczenie że nie mogę krytykować kogoś, kogo wybrałem. Wiesz że można zgadzać się w pewnych kwestiach a