Wpis z mikrobloga

@Mr_Beniz ta substancja akurat #!$%@? moim zdaniem ze wszystkiego co bralam na depre, ale to tez kwestia indywidualna. Taki ot lek na poczatek, moze nie wystarczyc jezeli jest naprawde ciezko, ale i tak trzeba czasu i regularnego brania
  • Odpowiedz
Aciprex


@Mr_Beniz: opowiedz lepiej jak było, czy coś sie wypytywał, mi co prawda nie psychiatra ale inni lekarze przepisywali na uspokojenie alprazolam to po prostu po nim zasypiałem
  • Odpowiedz
Wracam z pierwszej wizyty od psychiatry. Dostałem Aciprex (escitalopram) Brał to ktoś? Jak to działa?


@Mr_Beniz: SSRI - typowy lek na depresję, nerwicę, lęki, fobię społeczną. Jak będziesz miał farta to zadziała i Ci pomoże. Jak nie będziesz miał farta to nic nie pomoże, a nawet będziesz się czuł na nim tylko gorzej.
  • Odpowiedz
@Lukiak: No widocznie jednak nie wystarczająco. SSRI zawsze się kończy anhedonią, nie ma od tego od tego ucieczki. U każdego tylko pasek postępu ładuje się w innym tempie.
  • Odpowiedz
@Lukiak: Dlatego właśnie depresja jest taką #!$%@?ą #!$%@?ą, bo nie ma na nią lekarstwa które by było długotrwale skuteczne. To jest dosłownie psychologiczny odpowiednik nowotworu złośliwego.
  • Odpowiedz