Wpis z mikrobloga

Ale dzisiaj mnie pieprzony bufon właściciel warsztatu ostro #!$%@?ł. Wstawiłem auto we wtorek po kołchozie po 15-tej na plac przed warsztat na wymianę filtrów, oleju i serwis klimatyzacji i dziś przejeżdżałem służbowym samochodem i zajrzałem do warsztatu. Oczywiście moje auto nie tknięte palcem od 3 dni stoi w tym samym miejscu co stało. #!$%@?łem się i mu mówię, że proszę o kluczyki, bo zabieram auto. Ciul #!$%@? się spieklil i doszło do wymiany zdań. Szkoda, bo to w miarę dobry warsztat, serwisowalem tam auto służbowe, pod koniec stycznia kupiłem sobie prywatne auto i takie cyrki.
Jeszcze jak we wtorek przyjechałem i mu mówię, że w kartonie mam swój olej i filtry to mi z takim przekąsem powiedział, że mi to wymieni, bo mnie zna. #!$%@? #!$%@? na wszystkim by chciał zarabiać. Za olej płaciłem 155 zł za 4 litry, to pewnie #!$%@? #!$%@?, by mnie policzył ok. 200 zł + przebitka na filtrach. Ubezpieczyciele i mechanicy to #!$%@? mafia.
Człowiek nie miał samochodu przez 2 lata i miał spokój od tych gnoi xd Teraz muszę, się użerać z tymi #!$%@?. Dramat.
#przegryw #gorzkiezale #motoryzacja
  • 9
@majkel_scofield: Co skomplikowanego jest w wymianie oleju? Bez większego przygotowania zajmuje 1h, wystarczy raz zainwestować w klucz do filtra oleju i może piętnastkę czy to tam masz. No i masz pewność co wlewasz, w sensie to co kupisz. Zużyty olej odwozisz do PSZOK. Ile teraz kosztuje wymiana oleju?
@niki_niki powiedzmy że za 100zl zrobi olej i filtry wszystkie. Mi by się nie chciało #!$%@?ć że spuszczaniem jeżdżeniem utylizacja i jeszcze grzebaniem za filtrami. Jak w niektórych autach jest łatwo to np w moim 407 wymiana kabinowego to długo #!$%@? się więc wolę odstawic
@niki_niki zależy chyba od miasta. Mnie mechanik kasuje dokładnie 80zl. I w 407 i w passacie b6 tyle mi krzyknął. Oczywiście filtry itp to moje ale i tak imho spoko cena