Wpis z mikrobloga

Motomirki dajcie jakieś tipy na spotkanie z dealerem. Idę jutro oglądać beemkę z placu i pojeździć. Najpierw wymieniałem maile ze sprzedawcą (sprzedawca to autoryzowany dealer) no i przyszła kwestia ceny. Najpierw sprzedawca twierdził, że cena którą mi zaoferował jest JUŻ po obniżce o 15%, no i czego ja żądam w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak go trochę pocisnąłem to wyczarował dodatkowe kilka procent, nie powiem, bo ładny pieniądz.

Nie określałem się mu czy cena już jest dla mnie ok, czy nie, po prostu się umówiliśmy na spotkanie demonstracyjne. Kejs jest taki, że potrzebuję jeszcze ukłuć kilka procent i nie wiem jak do tego podjeść. Walić prosto z bomby, że za X się decyduję od razu, a jeśli nie zejdą to ja muszę przemyśleć swoje opcje itd. i że w kontakcie elo?

Samochód jest nowy, wyprodukowany w 2023.

Sprawa wygląda tak, że jeśli nie opuści to raczej serio go nie wezmę, bo ten konfig był above me, po prostu nie na moje możliwości. Ale z racji tych upustów zrobiło się to całkiem realne - całkiem, całkiem - ale jeszczenie do końca, więc do zawarcia deala musieliby zejść do mojej propozycji.

Te negocjacje z salonami są tak przyjemne jak sranie w pociągu TLK.

#motoryzacja #auto #samochody #bmw #kupnosamochodu #kupnoauta
MarteenVaanThomm - Motomirki dajcie jakieś tipy na spotkanie z dealerem. Idę jutro og...

źródło: P90423458-bmw-4-series-convertible-in-poland-05-2021-600px

Pobierz
  • 24
@MarteenVaanThomm: Jak idziesz tylko pojeździć, to małe szanse że coś więcej urwiesz. Jak weźmiesz auto na podnośnik, podepniesz pod istę, sprawdzisz słabe punkty modelu, to możesz coś urwać. Ale też nie wiele, bo gościu po prostu poczeka aż przyjedzie jakiś frajer co się tylko przejedzie i sos położy.
@MarteenVaanThomm gotowka czy leasing? Dlugo chcesz tym jezdzic? Jak bierzesz w leasing na 3-5 lat i chcesz tyle siana co msc #!$%@? na fanaberie, to chyba jeden #!$%@? czy zaplacisz ratki 4.5 czy 4.63
@Zulf: tak, doszedł nowy budżet względem corolli. Poszedłem do salonu i sporo rzeczy mnie w niej odrzuciło. Przykładowo nie wiem po ten drąg do zmiany biegów w automacie, tablet wklejony bardziej chamsko niż w Tesli i też parę rzeczy z jazdy ją skreśliło

Sorry, chodziło mi o A5, a nie o A7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MarteenVaanThomm Ja zawsze kupowalem samochody minimum na ktorych nie strace. Pierdniesz w fotel i jestes -20%. Jak chcesz cos swiezego to poszukaj 2-3 latka w de w salonach z malym przebiegiem. Jak bedziesz chcial cos co nie straci na wartosci to za dobra flaszke mozemy pogadac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2 lata temu kupilem M5E60 za 100k w pazdzierniku 23 sprzedalem za 120k - to tez jest fanjna