Wpis z mikrobloga

Ciekawostka: #wykop pozwala na  wgranie animowanego GIF-a jako avatar profilu, jednak w żadnym miejscu nie wyświetla animacji.
Na stronie internetowej i w obu aplikacjach wyświetla się pierwsza klatka animowanego GIF-a.

Mikroczat.pl przy nazwie każdego użytkownika pokazuje avatary z włączoną animacją :-)
#mikroczat #wykopwnowymstylu #wykopx

Przykład - animowany avatar użytkowniczki @Paputka (pozdrawiam!) na liście osób w pokoju #wykop
---
💭 Mikroczat | 📘 Instrukcja | 🧷 Skrypt Mikroczat | 🟢 54 osób online na kanale #wykop
WykopX - Ciekawostka: #wykop pozwala na  wgranie animowanego GIF-a jako avatar profil...

źródło: animowany-avatar-paputka

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@WykopX ja wiem, może końcówką lata przestało się ruszać. A awatar mam zapisany na telefonie 26 stycznia 2023 i wtedy musiałam go wgrać, czyli krótko po katastrofie ehh.
  • Odpowiedz
@Paputka: awatary nigdy się nie animowały, za to przy takim rozszerzeniu np. Imagus, po najechaniu na obraz pojawiała się jego oryginalna wersja. Więc były i animowane, i grafiki w oryginalnym rozmiarze. Zresztą ja w swoim awatarze mam niespodziankę dodaną, na wypadek jakby ktoś kiedyś sprawdził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz