Wpis z mikrobloga

#demografia #polska #europa #gospodarka #antykoncepcja #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #gownowpis

Mam proste, acz radykalne rozwiazanie które raz dwa rozwiąże problem demografii a którego nie widziałem nawet u Katolików.

Zakazać antykoncepcji i po problemie. Ludzie uwielbiają seks, nie wybiora abstynencji ( ͡º ͜ʖ͡º)

Musielibyśmy dobudować szpitali, poszerzyć kadrę, żłobki itd no ale przecież jest zapaść więc trzeba radykalnych środków ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 19
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@crazykokos

@Gavilar kalendarzyk to też forma antykoncepcji a tego nie zakażesz


Jak to nie. Życie jest dziełem Bożym i ludzka działalność i ingerencja w naturalne procesy to grzech.
Voila.
  • Odpowiedz
Mam proste, acz radykalne rozwiazanie które raz dwa rozwiąże problem demografii a którego nie widziałem nawet u Katolików.


@Gavilar: Od starego społeczeństwa, gorsze jest bardzo mlode społeczeństwo jak to jest w krajach afrykańskich, gdzie 40-50% to dzieci, w PL jak by wskaźnik dzietności wzrósł chociaż 2 razy były by ogromne problemy z dopięciem budżetu.

liczba nielegalnych skrobanek w kosmosie, niemowlaki w beczkach i dziwnie wysoka śmiertelność młodych kobiet.


@kabotyno: to
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@HaPe Wskaźnik dzietnosci MUSI wzrosnąć 2x żebyśmy nie zaczęli wymierać jeszcze bardziej.

@zmarnowany_czas @Teraz_albo_nigdy
Tam była dyktatura w biednej Rumunii. Na pewno da się do tego podejść nowocześnie w bogatych krajach bez całkowitego zakazu aborcji przewidując wszystkie konsekwencje.

@kabotyno Takie tragedie się zdarzaly, ale to przecież jakiś promil z całego społeczeństwa.
Ludzie mieli dzieci bo godzili się że taka jest naturalna konsekwencja typowego stosunku seksualnego.
  • Odpowiedz
@Gavilar Jak już jesteśmy przy absurdalnych pomysłach to najlepsze byłoby jak za czerwonych khmerów wypędzić ludzi z miast na wieś i cofnąć się z powrotem do czasów agrarnych. Oczywiści element ludobójstwa można pominąć ( ͡º ͜ʖ͡º)

Antykoncepcja była zawsze i wbrew temu co Julki twierdzą naturalne metody pokroju kalendarzyka, stosunku przerywanego czy wlewanie do cipska octu są dość skuteczne. Ew zawsze zostaje blowjob i walenie w dupsko
  • Odpowiedz
Wskaźnik dzietnosci MUSI wzrosnąć 2x żebyśmy nie zaczęli wymierać jeszcze bardziej.


@Gavilar: Jak MUSI to na pewno tak będzie... czy w jakimś wysokorozwiniętym państwie udało się podnieść dzietność do 2 u ludności tubylczej?

Ludzie mieli dzieci bo godzili się że taka jest naturalna konsekwencja typowego stosunku seksualnego.


@Gavilar: W większości przypadków niegodzili się, była chuć, był seks, pojawiała się ciążą i było małżeństwo. Dopiero za sprawą antykoncepcji i skrobanek zmniejszyła
  • Odpowiedz
@Gavilar: Jest jeszcze miłość francuska, petting nawet kalendarzyk ma tam jakąś skuteczność.

Zresztą to by od razu pojawił się nielegalny handel prezerwatywami.
  • Odpowiedz
czy w jakimś wysokorozwiniętym państwie udało się podnieść dzietność do 2 u ludności tubylczej?


@HaPe: podnieść nie, ale utrzymać tak: Izrael. I nie, to nie jest spowodowane religijnymi hardkorami.
  • Odpowiedz
@Gavilar: Metody naturalnego rozpoznawania płodności są wbrew pozorom bardzo skuteczne więc jeśli ludzie nauczą się tych metod i będą chcieli je stosować to taki zakaz antykoncepcji niewiele da tak naprawdę.
  • Odpowiedz