Wpis z mikrobloga

Panie @Bezi77 @Prime_Show_MMA Organizatorzy nie zatrzymali zegara podczas stopu sędziego, a ja postawiłem kuponik na poniżej 1 minuty. Przez to mój kuponik poszedł się #!$%@?ć. Jak tak można organizować galę? 8 edycja, a wy nie pilnujecie takich podstaw, od których zależą pieniądze gracza. wstyd.

#famemma #primemma
  • 17
  • Odpowiedz
@szatan24 Przeciez to prime. Czego ty wymagasz? To działa jak firma garażowa. Tam wszystko robione na #!$%@?. Dlatego nie kupuje tych gal tylko restream.
  • Odpowiedz
  • 14
@ssjfrytek: Akurat freaki są dosyć łatwe do przewidzenia. Tu rzadko zdarzają się niespodzianki w przeciwieństwie do profesjonalnego mma. No chyba że organizacja leci w #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@UserNotFondue: Stary. Freaki są raz na dwa miesiące. Nawet jakby złączyć wszystkie walki to kurs wyjdzie z 15-20. Żeby być milionerem musiałbym stawiać tysiące złotych. Nie jestem aż takim #!$%@?. Czasem coś wyskoczy, jak złamana ręka wrzoska z szeligą, czy zerwany biceps bestii ze ztrollowanym, ale i tak większość wchodzi, porównując do profesjonalnego mma to jest niebo a ziemia i tak.
  • Odpowiedz
Akurat freaki są dosyć łatwe do przewidzenia.


@szatan24: Tja, szczególnie jak pewnie połowa zawodników namawia rodzinę do obstawiania przeciw sobie. Szczególnie przy niskich wypłatach w Prime.
  • Odpowiedz