Wpis z mikrobloga

#carnivore #dieta

Jak cisłem przez osiem miesięcy tylko na mięsie od poł kg do jednego kg mięsa dziennie plus np kefir, plus np jakieś 50-100g owoców - schudłem około 22 kg, to mogłem nie jeść przez praktycznie około 24h, zero głodu i ochoty na przekąski, a teraz jak się zje to i tamto w tym dużo cukrów i węglowodanów, to mam wilczy apetyt co kilka godzin, dieta i styl życia na mięsie to jednak było wielkie coś dla ciała i psychiki, planuje wrócić do carnivore ale się trochę boję, serio, na logikę, jeść tylko mięso cały czas, to też ani zdrowe ani normalne nie może być

O ile robiłem to przez osiem miesięcy, to łapię się za głowę jak czytam czy słucham że ktoś np żyje w ten sposób przez x-xx lat, muszą być jakieś minusy, nie ma bata, tak samo jak weganizm może być ok, przez x miesięcy czy x czasu, ale imo jak ktoś jest weganem przez x czy xx lat to pewnie ma na bakier z psychiką i ciałem, organami itp, nie ma opcji że nie, imo diety restrykcyjne itp są mega super ale tylko na przestrzeni x-xx miesięcy, ale nie jako wyrocznia na całe życie, po prostu ciało i umysł #!$%@? może dostać.
  • 5