Wpis z mikrobloga

@haabero miałem taki i raz go przypiąłem na srebrnym łańcuszku zamiast krzyżyka z komunii xD w ogóle jak teraz o tym myślę to to był tak absurdalny scam a i tak dzieci brały
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

to wam dawali pieniadze na wycieczke?


@grzypAtomowy: No oczywiście bo nie byliśmy frajerami. Ja to mówiłem: chcę tyle kieszonkowego albo nie jadę, a sama wycieczka już opłacona więc wyjścia nie było. Szantaż to jedyny oręż w rękach dziecka.
  • Odpowiedz
to by mi odjeli z przyszlych prezentów od babci i to była ostatnia wycieczka na długo () jak coś #!$%@?łem to mi odbijali, więc tu raczej podobnie by było


@grzypAtomowy: za słabo stawiałeś na swoim chyba :) Oczywiście żartuję bo każdy miał inaczej, ja wykorzystywałem uległość matki...
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: zawsze zazdraszczałem takim dzieciakom jak ty. Gdy ja probowałem buntu w gimbazie skończyło się tym, że nic mi nie kupili poza niezbędnymi rzeczami do szkoły przez koło rok i chodziłem w zamałych ciuchach. To nie było z biedy, bo stary był januszem ze swoim januszexem. Po prostu uważali, ze dzieci nie powinny mieć pieniedzy bo wydadza na glupoty. A wydanie na glupoty to najwieksza mozliwa zbrodnia
  • Odpowiedz