Wpis z mikrobloga

@Tortcebulowy: Przed przyjęciem, czy podaniem jakiegokolwiek lekarstwa (w tym suplementu, zioła, innej oddziałującej substancji), nie wystarczy przeczytać kilka razy ulotkę i przeszukać Internet. Musisz jeszcze zrozumieć i przewidzieć możliwe potencjalne skutki uboczne, które mogą być daleko gorsze od potencjalnych efektów "leczenia". Zazwyczaj w diagnostyce istnieje inne naturalne lub praktykowane od dawna rozwiązanie (manualne lub psychiczne, czytaj wiedzę: psychologia, psychoanaliza i zaburzenia psychiczne), które w nieporównywalnie bezpieczniejszy sposób zapewni zdrowie.

Szeroko stosowane
Taaa... ileż to razy człowiek analizuje to co mogłoby zmienić jego życie na lepsze? Ile razy ja to robiłem? Tylko że za każdym razem dochodziłem do tego samego wniosku: nic bym nie zmienił. A może inaczej niczego bym nie zmienił dla siebie - chciałbym te bitcoiny ale tylko po to żeby pomóc innym bo to jedyne co bym chętnie zrobił. Ale dla siebie? Nie wiem co by to mogło być żeby życie
@Tortcebulowy:

1. cena bajtcoina w 2023: 200 k pln
2. nvidia rosnie do konca 2023
3. kup mieszakanie bo taniej nie bedzie, 2024: wawa 20k za metr
4. zrob se operacje szczęki na nfz to zmieni Ci morde na lepsze i uchroni przed paradontozą
5. idz na programistę javy, bo pociąg odjedzie do 2020, a eldorado skońćzy się w 2023 i bedziesz musial zyc z tego co na pkt. 1 zarobiles