Wpis z mikrobloga

Uchwyt motocyklowy z tłumikiem drgań, hit czy kit? Mam niespełna rok Moto edge 30 i średnio byłoby rozwalić sobie aparat przez cebulę na uchwycie, ale z 2 strony jedni używają, inni nie, jeszcze inni mówią, że dotyczy to tylko aparatów w iPhone. Jak to z tym jest? Er-5 więc tam silnik chodzi trochę jak czołg, ale tragedii nie ma. Jeżeli używacie to poleci ktoś jakiś fajny uchwyt (z ładowarką) w przystępnej cenie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#motocykle
  • 6
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: no to nie wiem, ja wziąłem ten co mam bo był jedyny który miał uniwersalną ładowarke indukcyjną, nie chciałem usb bo byłyby problemy z wodą, obudowy na konkretny telefon też nie bo potem trzeba wymienaić i znowu płacić gruby hajs. Zapłaciłem jakieś 750 złotych z kodem na walentynki na chyba -15%, za dużo ale nie ma praktycznie wyboru jak się chce mieć te konkretną kombinacje, jak sam uchwyt to są
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: ja mam x gripa założonego centralnie do półki i nic się nie trzęsie oprócz lusterek, osobiscie mam wrażenie, że to mit, coś w deseń ludzi co po wizycie u mechanika odkrywają "inaczej" świecące kontrolki niż przed wizytą.
Tak tutaj motor i uszkadza telefony, kiedyś też było, że nagrywanie spawania powoduje bad pixele.
Zbieg okoliczności i tyle.
  • Odpowiedz
Oczywiście, że pomaga. Wibracje na Moto po dłuższym czasie mogą uwalić czy to stabilizację optyczną czy jakiś słabszy lut w elektronice. Ja będę testował beeline Moto II jako nawigację spiętą z telefonem w kieszeni. Niech mi na tylko przyślą z kickstartera ;)
  • Odpowiedz