Wpis z mikrobloga

@krolwsi
Można by ale pewnie nie przyciągnął by takiej ilości ludzi. Samych uczestników masz ponad 6k, a dolicz sobie jeszcze gapiów. Gawiedź się rozejdzie po biegu i zostawi hajs w mieście.
Także o ile też mnie trochę irytuje ten paraliż to raz do roku da się przeżyć.
  • Odpowiedz
  • 1
@dzieju41: Nawet tutaj nie chodzi o mnie (niby jechalem rano do pracy, ale jakos objazdami dalem rade, gorzej pozniej). No ale jakby mi ktoś np schodził na zawał i pogotowie by przyjechało 15 min pozniej przez maraton to byłbym zniesmaczony.
  • Odpowiedz
@krolwsi: Totalnie nie kumasz tego fenomenu, że 364 dni w roku miasto jest zablokowane przez auta i na przykład karetki często muszą włączać głośny sygnał, żeby ktoś je dostrzegł i łaskawie przepuścił, a i tak brną w korkach zamiast pędzić do chorego. A nagle ludzie na ulicy w jeden dzień przeszkadzają?
  • Odpowiedz
  • 1
@Cyfranek: Może i masz rację, jednak co by taki maraton stracil na tym, że byłby poza miastem? No pracy komus poza miasto raczej sie nie przeniesie. Jestem trochę sceptycznie nastawiony, ale z tym sie zgodze, ze nie jest to sprawa codzienna i nigdzie nie jest zapisane, ze miasto nalezy do samochodziarzy
  • Odpowiedz
@krolwsi: to nie jest dla mieszkańców. To sposób na zwiedzanie. Jak Ci nie pasuje taki standard, który jest na całym zachodnim świecie, to może w Mińsku nie organizują, a i ceny nizsze
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@skorpion666 Nie wszystko co jest gdzieś, jest dobre. Nie wiem skąd takie postrzeganie: "halo bo w Paryżu mają bardzo dużo inżynierów i to jest cool, też musimy". Poza tym, na tym zachodnim świecie jedziesz sobie metrem.
  • Odpowiedz
co dla ruchu metra taki bieg przeszkadza?


@not_me: Chyba jednak przeszkadza bo byłem w Londynie i wracałem metrem na lotnisko a akurat był jakiś maraton z okazji 100 urodzin królowej, zamknęli jedną stację metra, potrzeba było wysiąść stację wcześniej i zmienić linię metra i gdyby nie to, że miałem w zapasie 3 godziny na dojazd na lotnisko to mogłoby być nieciekawie.
Dodam, że jako przyjezdny nawet nie wiedziałem, że taki maraton/bieg
  • Odpowiedz