Wpis z mikrobloga

  • 10
@aleksc: @Fromsky
chyba macie jakiś iloraz iq, który pozwala wam zauważyć zjawiska takie jak:

-manipulacja społeczeństwa
-wpływanie na opinię publiczną poprzez apele, ukierunkowane newsy, propaganda
-zewnętrzne czynniki
-oddolne czynniki

no chyba że wasze zdolności poznawcze tego nie zauważają
  • Odpowiedz
@Lukardio: Rosja jest daleko, oni czują się potęgą to czemu nie, walkę pewnie traktują jak wakacje i przyjemny marsz na Moskwę.
Mam nadzieję, że nie będzie potrzeby obudzić się z tego snu jak za Napoleona.
  • Odpowiedz
Analizuje serię badań, z których jedno zostało przeprowadzone online przez Instytut Ipsos, z próbą 2301 osób reprezentujących francuską młodzież w wieku od 18 do 25 lat.


Poważne badanie. O ile dobrze wiem to w analogicznych badaniach w Polsce o rolę imperatora walczy Zanberg z Korwinem.
  • Odpowiedz
Mówię ci co to za bzdury, mówie ci nie może tak być widziałem w ruskiej propagandzie że zachód sie trzęsie i boi się, sprawdź profil konfederacji tam są dobre informacje mówie ci francja upada hehe inżynierowie nie będą walczyć, jak to młodzież mówie ci złą młodzież ankietowali
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: A co ma do tego Ukraina? Rurki Cię uciskają i krew do mózgu nie dopływa?
Polskie #!$%@? chcą #!$%@?ć z Polski bo Wowoczka Putin #!$%@? kułaczkiem xD a Francuzi chcą jechać mu #!$%@? bo ich ta napuchnięta morda #!$%@?.
Przecież to komedia, tupniesz nogą a husarz #!$%@? w podskokach xD
  • Odpowiedz
Rurki Cię uciskają i krew do mózgu nie dopływa?

a Francuzi chcą jechać mu #!$%@? bo ich ta napuchnięta morda #!$%@?.


@funkmess: Rurek nie noszę i nie mam zamiaru dać się zabić dla polityków,a jak Francuzi są tak głupi, żeby ryzykować własne życie i zdrowie, tylko tak gadają a jak zobaczą jak wygląda prawdziwa wojna to im się odechce wojowania
  • Odpowiedz
Rurek nie noszę


@NiebieskiMiszmasz: A tak to był by komplet xD

a jak zobaczą jak wygląda prawdziwa wojna to im się odechce wojowania


@NiebieskiMiszmasz: Tak to możesz jakimś Polaczkom w wiecznie obesranych zbrojach gadać co wojne w Call of Duty widzieli a nie narodowi który pół świata podbił i skolonizował xD
W ogóle wy to zero jakiego poczucia żenady macie - obesrane gacie, #!$%@? natura, rozbiory, #!$%@? do Rumuni a
  • Odpowiedz
Tak to możesz jakimś Polaczkom w wiecznie obesranych zbrojach gadać co wojne w Call of Duty widzieli a nie narodowi który pół świata

podbił i skolonizował xD

W ogóle wy to zero jakiego poczucia żenady macie - obesrane gacie, #!$%@? natura, rozbiory, #!$%@? do Rumuni a #!$%@? Francuzów próbujecie pouczać.


@funkmess: Odezwał się waleczny Polaczek, który sam by pewnie #!$%@?ł, a tu zgrywa twardziela.Ciekawe czy gdyś czołgał się po polu bitwy
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: To przecież Ciebie nikt nie pyta a obsrany już wypisujesz o jakimś mieleniu, wykrwawianiu, zabijaniu, nie-umieraniu, czołgach, politykach - co ja czy Francuzi mają do tego? xD

Francuzi mają jaja i nie sposób im tego odmówić, wy na tupnięcie Niemca czy Ruska #!$%@? do Rumunii
Stąd Francja jest potęgą a Polska tam gdzie jest.
Różnica mentalności.
  • Odpowiedz
@funkmess: Odezwał się kox. Nadboss. Odważny człek który myśli że na poborze w wojsku zrobią z niego nadżołnierza i dadzą sprzęt primasort. Że poleci desantem z samolotu na front tuż między ruskich i niczym rambo jednoosobowa armia będzie ich #!$%@?ć i uda się wprost na moskwe i osobiście Putinowi odetnie głowe.

Chłopie. Będzie zupełnie odwrotnie, dostaniesz #!$%@? szkolenie gdzie większość czasu się albo gnoją albo się obijasz. Cud będzie jak dadzą
  • Odpowiedz
@LegendarnyOdkurzacz: O czym Ty bredzisz? xD
Ja mówię o podejsciu - Francuz jak mu coś nie pasuje będzie się #!$%@?ł, Polaczek #!$%@?ł z podkuloną kitą.
Dlatego Francja jes szanowana potegą, a Polska to zabory, żenady, rozbiory, przymusowi robotnicy i obsluga domów publicznych.
Jesteście ostatnimi ludzi którzy powinni mówić Francuzom co maja robić, ale widzę zero wstydu, zero godności i jakieś swoje teorie pełnych pampersów xD
  • Odpowiedz