Wpis z mikrobloga

@manjan "niech ktoś cos". A jak kupowali czołgi to ból dupy konfiarzy a to że czołgi nie w pełni z polskiej gospodarki, a to że przecież rosja nie zaatakuje itp. Lepiej by mordę zamknął
  • Odpowiedz
@Nodafaq: @badreligion66 nie wiem gdzie widzicie tu coś bezsensownego, bo na świecie faktycznie robi się niebezpiecznie. atak iranu na izrael to precedens, dla nas dość niebezpieczny - przekierowanie uwagi USA gdzie indziej.

dobrze natomiast, że taka lewica nie ma już żadnego poparcia, a jej religijni wyznawcy spotykają się ze słusznym ostracyzmem społecznym, bo oni nawet w przypadku wojny głosowali by ustawę o skrobaniu julek.
  • Odpowiedz
@badreligion66: tylko że wiatraki uniezależniają nas od paliw kopalnych sprowadzanych z rosjii i innych niestabilnych reżimów, więc tym bardziej powininśmy inwestować w OZE xD
  • Odpowiedz
a co tu złego mówi?


@manjan: Skąd weźmiemy prąd na budowę tych czołgów bez transformacji energetycznej? Z rosyjskiego węgla i gazu?
  • Odpowiedz
Głupiego, nieprawdziwego i do tego gra na emocjach.

Odpowiedz


@To_ja_moze_pozamiatam: trafia na podatny grunt więc że wypisuje takie chwytliwe hasełka to ja mu się nie dziwię, dziwię się tylko jego wyznawcom xD

najlepsza jeszcze ta wstawka kierowana do półmózgów o niemieckich wiatrakach, ciekawe czy alternatywą nie jest rosyjski/arabski gaz/ropa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz