Wpis z mikrobloga

Zawsze byłem patriotą i to takim z działania a nie z tatuażem PW czy #!$%@? w internecie i nigdy nie myślałem o #emigracja ale teraz naprawdę mam ochotę #!$%@?ć z tego kraju. Jedyne co od niego dostałem to brak perspektyw na własne mieszkanie o domu nie wspominając, perspektywę wojny bez przygotowania, drogi prąd, socjal dla nierobów i populizm po obu stronach barykady a teraz jeszcze robienie laski niemcom i UE. Ha tfu na te skorumpowane elity.

#nieruchomosci #przegryw #rozczarowanie
  • 12
  • Odpowiedz
a teraz jeszcze robienie laski niemcom i UE


@czlowiekbutelka: OK PiSowczyku xD

nie wiem, Szwajcaria, może Skandynawia


@czlowiekbutelka: OK, to zainteresuj się rynkiem mieszkaniowym w tych krajach ;) Miałem przyjemność mieszkać w Szwajcarii, w Skandynawii byłem WSZĘDZIE. Można opowiadać i opowiadać
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka: Bywając w Szwecji od 2 roku życia z rodzicami, później tuż po liceum mieszkałem w Kopenhadze w Danii, Finlandię przejechałem całą turystycznie podczas tournee wokół Bałtyku + mam znajomych poznanych na uniwersytecie w UK którzy są z Finlandii, będą u mnie w tym roku w wakacje z rodziną. Norwegię poznałem w ostatnich latach bo moja siostra jest tam na stałe od czasów studenckich już ponad dekade. Sam jestem aktualnie bardziej
  • Odpowiedz
@BartekBart: @czlowiekbutelka Odkładać na coś do remontu w którymś z tych państw. To jest bardzo szybko osiągalne i jeśli ktoś chce to kredyty są przystępniejsze niż w Polsce. Trudno wrócić do PL wtedy, zwłaszcza jeśli tak się wyjedzie we wczesnym wieku ALE alternatywnie ma się do sprzedaży wtedy nieruchomość za którą można w Polsce przebierać do woli (tylko pytanie po co).

Decydujący czynnik to to czy ktoś ma żone, dzieci, jak
  • Odpowiedz