Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
czy mogę podobać się temu chłopakowi??

jest taki chłopak w mojej szkole, głównie widze go na wf. i zauważyłam ze czesto zerka na mnie, np na sali gimnastycznej szedł z kolegami i patrzył się na mnie, albo na korytarzu, w jakiejś sali. czy to może oznaczać ze mu się podobam ?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie.
Jesteś laska.
Podobasz sie.

Zresztą zobacz wypowiedzi.
Gówniane społeczeństwo nie umie wypracować metod wprowadzenia w dorosłość chłopaków i dziewczyny.
Chłopaki są tchórzliwi i nieśmiali.
Dziewczyny - z kompleksami.

Jedyne co mamy do zaoferowania to rag # przegryw.
Ale jak się wyśmiewa konserwy to tak jest.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @w0jmar no właśnie trochę mnie to dziwi bo nie wyglądam jak modelka z instagrama XD ale jakieś atuty mam na pewno. byłam pewna ze cisną beke bo kilku z nich czesto się na mnie patrzy a ja ich nie znam i trochę to dziwne


· Akcje:
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Tak, jeżeli zerka na Ciebie co jakiś czas to na 90% mu się podobasz. Ale też reguły nie ma, ja tam czasami patrzę się na brzydkie laski, bo jakoś tak w naturze mam ze lubię badać oczami przestrzeń swoją xD ale dosyć wysokie prawdopodobieństwo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Szkoda czasu - jak sobie wkręcasz ze jesteś nie atrakcyjna - to masz problem.
A jak wiesz że jednak jesteś nawet ładna - to po co ta dyskusja? żeby poczuc się lepiej?
Nie martw się - pewnie jesteś dla jednych atrakcyjna dla innych przeciętna - nic tego nie zmieni.
  • Odpowiedz