Wpis z mikrobloga

@0liwiaa:
Powyżej masz ładny skrót różnic, a co do praktyki:

- Głównie do gier sportowych: różnica marginalna, nie warto kupować Q3 jak masz już Q2 albo kupisz używkę
- Mieszane: Można się zastanowić nad upgradem, zwłaszcza jak masz mocnego PC. Jak nie masz Q2 to raczej kupuj od razu Q3
- Chcesz też grać w symulatory (wyścigi, samoloty, etc): nawet nie myśl o Q2
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Aramil Nie mam aktualnie żadnych okularów, rok temu miałam q2 to się fajnie grało, lecz przestały działać z dnia na dzień. Gralam bardziej w gry żeby się zmęczyć typu The Thrill of The Fight (dziennie z 12 rund 2 razy) w takie coś mogłam grać dzień w dzien po pracy. Czasami jakiś horror i tyle. Czyli jednak lepiej wziąć Q2? I nie, nie mam dobrego komputera;(
  • Odpowiedz
@0liwiaa:
No to rozsądniej finansowo brać jakiegoś używanego Q2 - zwykle to raczej kontrolery wypadają z gry, a tutaj będziesz mieć już zapas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba, że masz trochę wolnej gotówki. Różnice zdecydowanie są, po prostu umiarkowanie istotne przy fitnessie. Np. ja jestem teraz na górce i jakby mi teraz padły gogle to sprzedałbym kontrolery i bez żalu brał nowego Q3 (
  • Odpowiedz
@0liwiaa różnica jest znacząca ale nie powalająca. No i gry na gogle z wykorzystaniem otoczenia (paathrough) to tylko na Q3. Czy Quest 3 jest za drogi w stosunku do Questa 2? Według mnie tak.
  • Odpowiedz
@0liwiaa: Różnca dla mnie mega - powrót na chwilę na Quest2 to masakra była. Więc Quest 3 wygrywa bo:
- soczewki nalesniki ostrość na calej soczewce oraz większe pole widzenia
- kamerki kolorowe dla mixed reality
- wydajność 2x moc dzięki temu taki resdident4 z QGO można w genialnej rozdzieczlości odpalić
  • Odpowiedz