Wpis z mikrobloga

ciekawe ile tych energoli wyprodukował bo raczej wątpie że ludzie to kupią drugi raz, każdy spróbował, sprawdził i sprzedaż raczej będzie już spadać, ciekawe co by się stało jakby nagle żabka powiedziala że oni już nie chcą sprzedawać tego energola

chociaż pewnie dużo tego juz jest na magazynach sklepów i budda już na tym zarobił a czy to sie sprzeda w sklepach to już nie jego problem

#budda
  • 14
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: mi sie dzisiaj udalo kupic dwie ostatnie sztuki w jednej zabce. W 3 innych jak bylem przez ostatnie kilka dni to w ogole nie bylo. Sprobowalem i jak ktos pisze ze smak ten sam jak biedronkowy BePower to znaczy ze ma zaburzenia smaku albo po prostu nie pil.
Dla mnie, bedac zupelnie obiektywnym, smak jest ok. Lepszy niz Tiger czy Black, bardziej kwasny. Moglby byc jeszcze mniej słodki.
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: 120 mln sztuk tego czegoś nie ma szans się sprzedać w ciągu 10 lat, Żabka pewnie trochę wzięła na początek z prawem zwrotu po dacie ważności i długim terminem płatności
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: Będzie się sprzedawać i to bardzo dobrze. Jednak o podbiciu rynku raczej można pomarzyć. Jak byłem w żabce popołudniu, to było ich sporo. To nie musi nic znaczyć, bo mogli przed chwilą uzupełnić stan w sklepie. Każdy produkt influencerów znika na początku, później sprzedaż się stabilizuje.

@RobieZdrowaZupke @kyloe: On mówił, że w magazynie jest 120 mln gotowych puszek i do napełniania. To magazyn firmy Q-BEV, więc są tam napoje
  • Odpowiedz
@10kobla: no wiadomix, do dzika nie ma podjazdu ani smakowo ani sprzedażowo ani marketingowo bo widać ze dzik jest robiony dla konkretnej grupy, jest zrobiony zgodnie z zasadami ktore wyznają ziomeczki z WK (zero cukru, dużo kofeiny, itd) a budda widać kierowal sie dwoma rzeczami:
1. jak najtańsza produkcja
2. jak największa cena i sprzedaż
  • Odpowiedz
@10kobla z lodami ekipt bylo to samo. Ludzie zabijali sie o puste torebki od lodow. Lody szly w drakonskich cenach. Mowimy tutaj o wielkim parciu gdzie pisaly o tym wszystkie media i tv. O doze nie slychac nic na „ulicy”. Lody ekipy skonczyly tak ze po roku byly dorzucane jako gratis do zamowien i w sklepach lezaly po zlotowce zeby tylko je wypchnac.
  • Odpowiedz
@10kobla: mordo wchodzę co jakiś czas żeby przejrzeć Twoje wpisy - nie wiem co masz w planach ale czekam z niecierpliwością żeby szersza publika zobaczyła jak "tworzenie historii" wygląda od kuchni, chłop zachowuje się jakby był liderem sekty - "od tego Lamborghini dzieli Cię tylko zakup mojego napoju, nie poddawaj się".

za to nasranie do głów dzieciaków musi zostać wyjaśniony i mam nadzieję, że ktoś zrobi to mega profesjonalnie żeby odbiło
  • Odpowiedz