Wpis z mikrobloga

Godzina 00:49 a ja siedzę na ławce i jem jogurt. 34 lvl, brak własnej rodziny, brak znajomych, brak kolegów. W tym roku mija 15 lat jak biorę rentę. Z roku na rok się starzeję i jestem coraz brzydszy. Jeszcze kilka lat i zostanę samotnym kawalerem po 40. Pewnego dnia wykop zniknie i nawet nie będę miał do kogo gęby otworzyć i do kogo napisać.
#przegryw #przegrywpo30tce
dziobnij2 - Godzina 00:49 a ja siedzę na ławce i jem jogurt. 34 lvl, brak własnej rod...

źródło: temp_file6034433084463382993

Pobierz
  • 57
@dam2k01: A ja zapewniam cie, że gdybym nic z tym nie zrobił, to byłoby ze mną tylko gorzej, aż do dzisiaj.

Przegryw to się zaczyna grubo po ponad 20

Ludzie, którzy przegrywami są po 20tce, nadal byli nimi w podstawówce, gimnazjum, a potem szkole średniej. To samo może ci powiedzieć ktoś po 30, że "20 pare lat to jeszcze gówniarz i nic nie wie o życiu". A 40 latek o 30
@janush-pavlach:

Na wykładach sami, z boku sali, żeby nikomu nie przeszkadzać, boją się odezwać, a ubrani są jakby ich matka nadal stroiła do szkoły. I tak to sie ciągnie, rok, drugi, trzeci :D


No jak nikt nie chce z nimi rozmawiać to sami są. Jeśli ktoś nie miał kolegów wcześniej to wątpię żeby na studiach się coś zmieniło bo przyczyna dalej pozostaje ta sama. Zwróć uwagę, że zdobywanie znajomych to proces
@dam2k01:

No jak nikt nie chce z nimi rozmawiać to sami są.

Po pierwsze, nie wiesz czy nie chcą z nimi rozmawiać. Może to oni powinni wykazać się inicjatywą? Ja tak zrobiłem i jakoś zadziałało. Oczywiście, nie za każdym razem mi to wychodziło, ale zagadaj do 15 osób, które wydają ci sie spoko, a szansa na zdobycie kumpla jest już całkiem niezła. Jak nie "normika" to przegrywa podobnego do siebie.
Po
@nastynas: @Towarzysz_Pawulon @dziobnij2 a ja mu współczuje z tymi śmierdzącymi butami, bo wydaje się to śmieszne ale jest to bardzo poważny problem. Jak byłem młody to też miałem problem z potliwością stóp i wiem jak bardzo to niszczy pewność siebie. Nigdy na spontanie nie pójdziesz do kogoś do chaty bo trzeba będzie zdjąć buty, robisz jakieś cyrki zmieniasz skarpety w toalecie w szkole bo zaczynają śmierdzieć na pół klasy. Dokładnie rozumiem
@kamil150794: chyba standardzik przegrywowy, czyli urodzony w polsce B, cale zycie wychowywany w stylu "głupszym się ustępuje" "ignoruj to przestaną", przez co nigdy w szkole nie postawiłem na swoim i byłem gnębiony, wzrostowo zawsze też zawsze najniższy w klasie, z chłopaków najsłabszy, zawsze ostatni wybierany na wfie. Zawsze jak nauczycielka mówiła że kreda się skończyła, to zalewał mnie zimny pot ze stresu, że wskaże mnie żebym poszedł po kolejną xD na