Wpis z mikrobloga

#motogp ale i #f1 i #motoryzacja a także #historia a to dlatego że polecam wam bardzo przybliżyć sobie historie takich kierowców jak John Hopkins czy Anthony West
Wiadomo że by zostać mistrzem czy tam wielokrotnym poświęcasz ćpanie picie a nawet seks i w ogóle wszystko ale nie tylko! Robisz to także po to by dostać się na wysoki lub najwyższy poziom kategorii a także po to by tam pozostać
To teraz wyobraź sobie że istnieją tacy których talent jest niewyobrazalny bo nie potwierdzony „numerami” ale byli tam i to przez wiele lat. Obydwóch łączyło chlanie i #depresja. #zdrowie dla nich leżało w sferze marzeń i pomijam kwestie połamania wszystkich możliwych kości. Ten pierwszy zwłaszcza. Ten drugi natomiast doszedł na szczyt motorsportu a skończył jako kierowca tira (było troszku inaczej ale tak brzmi lepiej)

Farmaceuci go nienawidzą
Znalazł sposób jak wyjść z #przegryw
[zobacz jak]
XD
Verdino - #motogp ale i  #f1 i #motoryzacja a także #historia a to dlatego że polecam...

źródło: 9AFBF0C3-7EDA-4D98-B30E-A64FB5DF87BA

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Verdino parę lat temu wyszła biografia Hoppera, ale nie widziałem jej na polskim rynku niestety. Szkoda, że tego tytułu BSB lata temu nie udało mu się zdobyć, byłoby dobre zamknięcie kariery.

Z Westem sytuacja była trochę inna, ten gość po prostu nie miał pieniędzy. A to nie były jeszcze czasy juniorskich serii, gdzie jawet relatywnie biedniejsi zawodnicy talentem są w stanie jakkolwiek się wybronić. To był gość który żeby jeździć najgorszymi taczkami
  • Odpowiedz
  • 1
@BogdanBonerEgzorcysta: ja tam go nie bronię
Wziął udział w mistrzostwach które były poza juryzdykcją federacji co mu dała bana na rajdy i wg mnie zrobił dobrze.
Mafijne zagranie zrobiła federacja ale tak jak mówię nie będę go bronił (jeszcze muszę obronić siebie więc w huiu mam historię typa którego nie znam)
Przytoczyłem historie mega ciekawe dwóch szaleńców co byli na szczycie motorsportu i uważam że są conajmniej godne uwagi
Wg mnie
  • Odpowiedz