Wpis z mikrobloga

Taki uroczy komplet trafił jakiś czas temu do jednego z Mirków () Większa skrzynka na zdjęcia i małe pudełeczko na pierścionek z motywem nocnego nieba świecącego w ciemności. Tradycyjnie decoupage na drewnie, elementy ręcznie malowane, ręcznie formowane zdobienia wypukłe, całość lakierowana.

Grafika na wieczko większego pudełka była komponowana zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi, ponieważ miała zawierać ściśle określone detale - przy odrobinie wysiłku udało się zmieścić wszystkie wymagane elementy i poskładać w pasującą do siebie całość ʕʔ

Więcej zdjęć w komentarzach, a więcej moich szpargałów twórczych jak zawsze na #apaturiart :)

#rekodzielo #handmade #hobby #tworczoscwlasna #diy
Apaturia - Taki uroczy komplet trafił jakiś czas temu do jednego z Mirków (。◕‿‿◕。) Wi...

źródło: 001

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Zestaw był na moje zamówienie, więc korzystając z możliwości chciałbym bardzo podziękować @Apaturia za wykonaną pracę ()
O ile szczegóły dotyczące małego pudełeczka udało nam się szybko ustalić, to koncepcja na skrzynkę kilkukrotnie się zmieniała. Początkowo trudno było mi obrać jakiś kierunek i podać wytyczne do stworzenia pudełka, ale @Apaturia bardzo trafnie podsuwała swoje pomysły. Detale, o które prosiłem, zostały idealnie wkomponowane w całość, a
  • Odpowiedz