Wpis z mikrobloga

Niech taka urwa ponosi odpowiedzialność za j3banko z badboyem który olał laske jak tylko pojawił się większy brzuszekxD


@Protectorx: A chłop co poruchał to nie? Tak samo dowalić alimenty i niech faktycznie to go dociąża. I nie sadzać ich na jakieś śmiezne wyroki zapychając więzienia tylko przymuszać do roboty. Ściągalność alimentów jest wręcz żałosna i państwo do tego dopłaca. Matka wypruwa sobie żyły żeby jakoś na to zarobić, a dziecko żyje
no to super, wbrew fatalistycznym artykułom o upadajacej demografii polska się rozmnaża, przecież o to chyba chodzi?


@Cadfael: Tak, ale wolelibyśmy więcej dzieci które:
- niekoniecznie pochodzą od Czyngis-Chana,
- nie są wychowywane w jednopłciowej parze składającej się z matki i babci dziecka.

Sukces reprodukcyjny samców alfa cieszy, ale martwi brak sensownego męskiego wzorca u tych dzieci.
@Winter_Scorpion: ale co w tym jest zadziwiającego? w tym wieku ludzie już są po przejściach i im dalej tym będzie mniej singli z czystą kartą chociaż w pewnym wieku to też moze być czerwoną flagą, że czemu ktoś mając tyle lat nie był w stanie lub nie chciał stworzyć długotrwałego związku.
@Winter_Scorpion może typ stoi pod domem samotnych matek po prostu? W bliższym i w dalszym gronie znajomych nie mam żadnej samotnej matki. Parę lat temu poznalam jedna w pracy, ale miała powyżej 40 lat i z kim się spotykała.
to nie problem akurat, bo p0lak to żaden wzorzec.


@Cadfael: Współczuję Tobie ojca a Twojemu ojcu ciebie, ale nie mierz wszystkich swoją miarą.
@Winter_Scorpion: zalezy od lokalizacji. W dużych miastach nie brakuje singielek bez dzieci i w wieku 30+, ale w powiatowych juz nie jest tak kolorowo. Włączałem appki bedac u rodzicow na zadupiu i tam praktycznie każda 25+ to już zdjecia z bombelkiem
27 lat to ja juz byłem 3 lata po ślubie


@DorodnaWydra: Mój brat w wieku 29 był już po rozwodzie xD dlatego ja się nie spieszę. Chociaż wesele miał genialne, przyznaję.
Mój brat w wieku 29 był już po rozwodzie xD dlatego ja się nie spieszę. Chociaż wesele miał genialne, przyznaję.


@Raum: brawo... cała wieś pewnie klaskała.