Wpis z mikrobloga

@CorniShon007: Heheszki heheszkami, ale znam osobiście jedną "Anetkę", która zaciążyła z jakimś Gambijczykiem (przyjechał na projekt w ramach Erazmusa czy coś takiego). Projekt się skończył, Mokebe wrócił do kraju a ta została z dzieciakiem. Tak więc wcale nie są to sytuacje jakieś niezwykle rzadkie.
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU ehhh baby ☕️

Sama się puściła, pozwoliła zapłodnić i urodziła kapciaka, a teraz zdziwiona kulturą swojego partnera XD Hindusi traktują kobiety zachodnie jak pojemniki na spermę i szybką drogę do stałego pobytu.
I skąd to wiem? Bo studiowałem z nimi i 2 z nich dokładnie to samo zrobiło XD a potem robili wypada w weekendy do klubów poruchac jakieś młode laski, bo ta ich była dla nich nieatrakcyjna po porodzie XD
  • Odpowiedz
@Variv: No nie gadaj, jest to jedna z metod facetów na "zatrzymanie" kobiety. Kobieta, która spodziewa się dziecka więcej zniesie i wybaczy niż taka singielka bez zobowiązań - zrobi to chociażby "dla dobra dziecka". Co nie znaczy, że jak dziewczyna zaszła w ciążę to będzie się wiecznie męczyła się z deb!lem - kiedyś każdej się skończy cierpliwość, nawet w takich okolicznościach. Nie bez powodu jest coraz więcej samotnych matek - część
  • Odpowiedz
no fakt laska się wkopała ale bardziej zastanawia mnie po co jesteś na takiej grupie? szukasz podobnych wpisów dla beki czy jak?


@elena-mary: mam nadzieję, że tak, aż sam chcę więcej takich poczytać
  • Odpowiedz
nie jestem sobie w stanie wyobrazić żeby normalna kobieta była z pajeetem, na zachodzie taki związek to wstyd dla całej rodziny. Ta baba to chyba musi być upośledzona umysłowo.


@proszeopmocjestemniemodry: dla p0lki to jest jak wygrać w totka
  • Odpowiedz
@TonyMalin: 170 osób na elitarnym portalu nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Jej przecież nie obchodzi czy on ma wizę czy nie. Ona ma żal, że bardziej mu zależało na wizie niż na niej. To zupełnie normalna reakcja. Tak samo wykopki marudzą jak łaska leci na ich kasę.
  • Odpowiedz
A potem my na te bękarty płacimy 800+, fundusz alimentacyjny itp. plujcie na polki i wyjaśniajcie je przy każdej możliwej okazji. One żyją w bańce którą dla naszego dobra musimy jak najszybciej przebić. Najlepsze jest to że w moderacji też siedzą takie ameby, bo jak napisałem jak moja ukraińska narzeczona gotuje, sprząta i zajmuje się domem to dostałem bana za trollowanie- nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Wszystko jest lepsze od
  • Odpowiedz