Wpis z mikrobloga

#zwiazki #podrywajzwykopem #przegryw #przegrywpo30 #randkujzwykopem #rozstanie

Mirki.

Co o tym sądzicie. Psycholoszka twierdzi, że jak ktoś się oddala, albo nas zostawia, to trzeba dać jej przestrzeń i sama w sumie wróci.
Także ten, ja w poprzednich związkach, kiedy to baby mnie zostawiały, dawałem im tyyyyle czasu, że w sumie czekam kilka lat do dzisiaj i żadnej się nie przypomniało, że w sumie warto wrócić.

Moim zdaniem trzeba walczyć do końca, ale może ja czegoś nie rozumiem.

Co sądzicie?
davidero69 - #zwiazki #podrywajzwykopem #przegryw #przegrywpo30 #randkujzwykopem #roz...
  • 10
  • Odpowiedz
@davidero69: Dlatego Ci psychologowie to powinni #!$%@?ć na galerze, jak się coś kończy to chyba są ku temu powody, jak się coś psuje to się naprawia i komunikuję, jeśli nie przynosi to rezultatów to trzeba się rozstać normalnie jak dojrzali ludzie, więc jaki sens jest tej przestrzeni i czasu, żeby sprawdzić czy nie znajdzie się ktoś lepszy, wrócić i zapomnieć o tym jak dziołcha skakała na kilku #!$%@? albo chłopu co
  • Odpowiedz
@davidero69 W wypadku kobiet zasada jest prosta: jeśli ona Cię zostawia to nie po to by z czasem ochłonąć i do Ciebie wrócić, tylko widzi w swym otoczenia kandydata który w jej oczach jest lepszy.
  • Odpowiedz
@SynuZMagazynu: W ogóle to też ciekawe ale narcyzi mają taki mechanizm, jak się ich zostawi to nie odejdą i co jakiś czas będą się odzywać i obiecywać zmianę, no a narcyzi mają mega powodzenie, większość kobiet ma problemy psychicznie gdy trafiają na narcyza
  • Odpowiedz
@davidero69: baba nie wróci, to nie bumerang. Chyba że z sentymentu, ale to też tylko na chwilę, takie przeczekanie przed następnym. Po co pchać się w coś co już dobrze znasz jak za rogiem czeka nowe, bardziej ekscytujące
  • Odpowiedz
@davidero69 Nie wiem, o czym to jest, ale rozśmieszył mnie sam początek xD "Spośród kilku BILIONÓW ludzi" xD Ktoś tu #!$%@? chyba content z Ameryki, bo nie jest świadomy, co u nas znaczy bilion xD A Wy oglądacie takie ameby umysłowe i jeszcze jakieś rozważania robicie.
  • Odpowiedz