Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #polakicebulaki

Rozstanie z narzeczonym przewartościowało jej stosunek do mężczyzn. Do samej siebie też. – Zaczęłam chodzić na randki, flirtować. Zrozumiałam, że nie muszę dostać bukietu róż, by pójść z facetem do łóżka – wspomina ostatnie romanse. – Chciałam odetchnąć po długoletnim związku. Wcześniej prowadziłam dosyć nudne życie – przyznaje Róża. Kiedyś w trakcie lunchu powiedziała znajomym, że ma dość jednorazowych przygód. Marzy jej się ktoś na dłużej, fajny mąż. Wtedy koleżanki z zespołu złożyły jej propozycję.

Okazało się, że nie tylko Róża jest singielką, która marzy o księciu na białym koniu. Blanka i Zuza niedługo skończą 35 lat. – To taka nasza magiczna granica. Wszystkie marzymy o dzieciach. Ale że do tanga trzeba dwojga, to postanowiłyśmy razem poszukać sobie kandydatów na mężów – opowiada 34-latka.

Jak wygląda polowanie na męża? 30-latki od kilku lat jeżdżą razem za granicę. Przynajmniej trzy razy do roku. Im dalej od Polski, tym lepiej. Wybierają pięciogwiazdkowy hotel, najlepiej bez dzieci, z szerokim wachlarzem atrakcji dla dorosłych. Mamy tylko jedną zasadę: w dzień nie pijemy. Kto by chciał żonę, która cały dzień sączy drinki nad basenem? – mówi Róża.

https://kobieta.onet.pl/zwiazek/jak-wyglada-polowanie-na-meza-30-latki-opowiadaja-o-swoich-lowach/prcdf64

Tak współczesna p0lka szuka znajomości. Czy to do zabawy czy to do dłuższej relacji - nieistotne. Najważniejszy jest fakt, że poza Polandią i z dala od Janków. Każda nowoczesna i niezależna kobieta ceni sobie jakość, więc p0lusy nie mają do niej startu. Do boju dziewczyny, świat swoi przed Wami otworem - naprawdę nie musicie się godzić na to dziadostwo :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #przegryw #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #p...

źródło: 415465146845

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@500minus A niby czemu? Są obywatelkami Polandii a jeżdżą sobie zagranicę dla rekreacji. Za twoje wykupują wycieczki? :))) Według waszego światopoglądu oczywiście jakiś beciak im to na pewno sponsoruje bo kobieta przecież sama nie może na to zarobić :)))

@KajakDrewniany: A wy co wnosicie poza marną egzystencją w czterech ścianach? :))) Nawet wasze plemniki się codziennie marnują w zużytych kondomach :)))

@DrCieplak Czekoladowi chłopcy mają pożytek :)))

@panpikuss Bo p0lka nie
  • Odpowiedz
A niby czemu? Są obywatelkami Polandii a jeżdżą sobie zagranicę dla rekreacji. Za twoje wykupują wycieczki? :))) Według waszego światopoglądu oczywiście jakiś beciak im to na pewno sponsoruje bo kobieta przecież sama nie może na to zarobić :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: A z jakiej racji podatnik ma fundować potomstwo obcokrajowca który podatków w kraju nie płaci?
  • Odpowiedz
@slabart12: Chyba raczej łóżkiem na którym p0lka kochała się z zagranicznym hakiem :)))

@DrCieplak Czyli powinnyśmy brać za to pieniądze? Nie sądziłam, że moralny wykopek może popierać prostytucje :))) No ale to dla ciebie jedyna szansa na jakikolwiek stosunek, więc w sumie nie ma co się dziwić :)))

@500minus p0lskie beciaki będą za niego płacić - hakowi należy się specjalne traktowanie :)))
  • Odpowiedz
p0lskie beciaki będą za niego płacić - hakowi należy się specjalne traktowanie :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: No spoko, ale takie specjalne traktowanie to niech mu jego państwo zapewnia. A nie czekaj, ty tam robisz tylko za wór na spermę i nikt cie tam trzymał z bękartami nie będzie.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Ale myślisz że kogoś to boli? Na ich miejsce przyjeżdżają dziewczyny z Ukrainy i Białorusi ktore przynajmniej są zadbane i nie walą "tam na dole", i wbrew twoim bredniom ochoczo wiążą się z Polakami. Nie wiem czy jesteś w stanie zrozumieć statystyki ale mogę ci je podać.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: A niech się wiążą, jakoś ja jeszcze nie uświadczyłam takich par :))) już częściej widziałam rodaczki z Ukraińcem czy Białorusinem :))) Niektóre kobiety nie są świadome i myślą, że p0lus to odpowiednik Niemca czy innego ułożonego faceta z zachodu. Takie małżeństwa raczej się rozpadają, bo chodzi głównie o wizę, a kobiety ze wschodu wola również albo swoich rodaków albo hot Alvaro :))
  • Odpowiedz