Wpis z mikrobloga

@podomka: znam gościa patusa co ma dzieci, każde z inną - dzieci są z matkami, znam dziewczynę z czasów szkoły co ma dzieci, też każde z innym, wszystkie są z matką ¯\(ツ)/¯ nie wiem czy znam jakiegoś samotnego ojca, nie przypominam sobie
  • Odpowiedz
@podomka zjawisko przedstawione na obrazku ma miejsce bardzo często. Niekoniecznie zone, ale z dziećmi często ukrywają.
Jako osoba bez dzieci, nie akceptuje partnera który jakieś dziecko posiada.
Powody są conajmniej trzy:
- chce żeby mój facet tak jak ja po raz pierwszy doświadczał ciąży, narodzin dziecka a nie że już ma doświadczenie w tym. Każdy przechodzi ciążę inaczej a taki facet ma skłonności do deprecjonowania
- jego wolny czas ma być poświęcon
crazykokos - @podomka zjawisko przedstawione na obrazku ma miejsce bardzo często. Nie...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@dnljr hahaha, dziecko zrobię z kimś odpowiedzialnym a nie przypadkiem, bo się mokro w cipsku zrobiło, gdy Seba bajerował. Wystarczy mieć mózg a nie żeby sperma oczy przesłaniała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dzieciaci nie chcą się przyznać, bo myślą że mnie przekonają do siebie


@crazykokos: Serio miałaś tak że ukrywali przed Tobą że mają dzieci mimo iż wyraźnie im zakomunikowałaś co o dzieciatych facetach myślisz? Jakie typy xDDD
  • Odpowiedz
Ja tez dzieciatego bym nie zaakceptowała. Jedyne dzieci jakie bym chciała to nasze. Nie że nienawidzę dzieci czy coś, po prostu wiem jaki to obowiązek i jakie to czasochłonne. No i ja do dzieciaka takiego potencjalnego partnera nie mam żadnych praw. Poświęca się czas uwagę i zdrowie a jest ryzyko że gowniak czy tatuś w złości powie ze to nie moje dziecko i nie mam możliwości nic podziweidziec. W przypadku końca związku
  • Odpowiedz