Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanko,
za co obecnie ma walczyć Polski mężczyzna 18-30?
-połowa nie ma mieszkania
-połowa jest samotna
-mediana to dokładnie 1000 euro
-nigdy nie dostał nic od Państwa
-ciągle słyszy że jest toksyczny
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojna
#ankieta

Kto będzie walczył w razie "W'

  • Imigrancji 2.8% (62)
  • Deweloperzy 16.8% (367)
  • Politycy 2.7% (60)
  • Areczek Kołchoźniczy 50.1% (1095)
  • Silne, niezależne kobiety 27.5% (602)

Oddanych głosów: 2186

  • 51
  • Odpowiedz
  • 68
@Vampire007 już Ci tłumaczę, co daje zawodowa armia:
-dostaniesz mieszkanie z bardzo niskim kosztem wynajmu
-za mundurem panny sznurem
-większa kasa niż mediana
-wszystko za pieniądze podatników
-będziesz bohaterem, nie toksykiem

Obaliłem wszystkie Twoje żale. Szczerze mówiąc przy zarobkach 4k szedłbym do wojska na zawodowego.
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: o D jest względnie łatwo, ale o E to musisz się dużo napocić.
W przypadku D jak Cię nie przeszkolą to trudno. Machnął na to ręką, bo i tak w razie wojny możesz pójść jako mięso armatnie.
Oni tak chętnie tego E nie rozdają.

W zasadzie aby dostać D często wystarczy choroba w stylu niedoczynności tarczycy w połączeniu z czymkolwiek.
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: Nie no jak masz autyzm to raczej dostaniesz E. Ale będziesz musiał słać do głównego WCR (warszawa). Obstawiam, że lokalny da Ci D. Lokalne WCRy niezależnie jaką masz chorobę to wlepią Ci D. Chyba, że nie masz kończyn lub jesteś kompletnie psychicznie chory.
  • Odpowiedz
Obstawiam, że lokalny da Ci D. Lokalne WCRy niezależnie jaką masz chorobę to wlepią Ci D. Chyba, że nie masz kończyn lub jesteś kompletnie psychicznie chory.


@Luqart: to ja od "lokalnego" wtedy jeszcze WKU dostałem E. W pełni legalnie, bez żadnych wałów. Sam byłem aż zdziwiony kategorią. W momencie komisji nie byłem okazem zdrowia (miałem pewne choroby), ale też nie przesadzałbym. Spodziewałem się D albo odroczenia na B. Nie protestowałem, bo
  • Odpowiedz
za co obecnie ma walczyć Polski mężczyzna 18-30?


@Vampire007: Za nic. Czy to znaczy że mogę wchodzić do domu polskich mężczyzn 18-30, wynosić im rzeczy, a oni nie będą próbowali mnie powstrzymać bo "nie ma sensu", "nie ma o co walczyć"? Smutne. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeśli znacie jakiegoś chłopa 18-30 który nie ma za co walczyć, i ma spoko laptopa to dajcie znać, bo chętnie sobie
  • Odpowiedz