Wpis z mikrobloga

Co myślicie o serialu #fallout?
Właśnie skończyłem oglądać i tak... no tak... no nie wiem. Spodziewałem się, że bardziej mnie wciągnie. Do tego "powiedziałom" już w ogóle mi dźwiga żołądek.
#seriale #gry
  • 16
  • Odpowiedz
@kodishu: obejrzałem w weekend i akurat to "powiedziałom" to mi nie przeszkadzało. Większym problemem było to, że generalnie jakoś tak szału nie ma. Kiedyś była krótka fanowska seria na YT i ta amazonowa zabawa wiele od amatorkiej produkcji nie odbiega.
  • Odpowiedz
@kodishu ani pozytywne zaskoczenie ani rozczarowanie, dokladnie to czego sie mozna bylo spodziewac

Obejrzec i zapomniec jak dla mnie, ale jednak fajnie ze cos takiego sie pojawilo
  • Odpowiedz
@kodishu: Gówno, plastikowe CGI po kosztach, no może z drobnymi wyjątkami, oczywiście silne, niezależne kobiety, biali źli ciamajdowaci faceci, straszna papka poprawności politycznej, zazwyczaj w tego typu produkcjach fabuła przewidywalna i bez głębi, dla mnie 2/10. Ogólnie beka gdzie światem rządzi prawo dżungli, a kobiety ciągną za sznurki, zero realiów.
  • Odpowiedz
@kodishu: Od strony wizualnej dla mnie wysoki poziom, czuć ten styl artystyczny Falloutów ery 3D. Co do fabuły mam wrażenie, że przez te 8 odcinków nie opowiedziano nic konkretnego, a zostawiono taką furtkę na kolejne sezony (duży niedosyt). Mi się osobiście podobało, zwłaszcza ilość easter eggów przemyconych w serialu, dla fana serii bardzo miło. Dla mnie takie 7/10 (może nawet ciutkę wyżej), a soundtrack Bractwa Stali https://www.youtube.com/watch?v=DoPSn1XED9o od 4:45 sztos. Co
  • Odpowiedz
@KaiserBrotchen: może faktycznie wychodzę przed szereg z CGI, jest to serial i budżet ma znaczenie, ale jednak ta krew, albo lokacje jak tapeta na pulpit, czasami dobre zdjęcia z drona opuszczonych hangarów lub dzikiego terenu by się lepiej sprawdziły, nie wszędzie muszą być fajerwerki jak to świat został zniszczony, stawiam na realizm. Nie znam detali z świata Fallout, czytałem, że absurdy to tam chleb powszedni, niech będzie. Nadal uważam, że fabularnie
  • Odpowiedz
@kodishu: ale to pluj się do tłumaczy, w angielskiej wersji praktycznie tego nie ma i każdy temat olewa.

@RedBaron och jej, bo jak biały facet z czarną babką jest to takie zue i nie występuje w życiu...

@This-Is-Bigos jak chcesz realizmu, to popierniczyłeś uniwersa. Fallout to pulpa i klimat lat 50. A elementy woke serio sobie upierdzieliliście wszyscy, może zagrać won we wszystkie gry, a potem piszczeć i miauczeć. A co
  • Odpowiedz