Wpis z mikrobloga

@razdwatrzy55: Każdy facet który zmarnował w życiu chociaż jeden raz kilka miesięcy na pisanie z dziewczyna która go ostatecznie spuściła w kiblu stwierdza że nie jest to warte świeczki i że trzeba kręcić z kilkoma naraz albo bardzo szybko żadać jasnej deklaracji ze strony kobiety żeby się określiła, ale też wiele dziewczyn kręci nosem wtedy.
@razdwatrzy55: ''Chłopcy w tym wieku nie zagadują'' a po co mają zagadywać na dobrą sprawę jeśli większość dziewczyn i tak da im kosza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym to też jest niesamowite, że one nie wpadną na to, że same mogą zagadać na przykład tylko będą się wpatrywały w ciebie jak w obrazek zamiast zagadać jak miałem kilkukrotnie w życiu.
@razdwatrzy55: No tak, bo przecież będąc facetem nie można! pisać z kilkoma dziewczynami na raz jeśli nie masz dziewczyny. Chooj w to, że zazwyczaj większość lasek pisze z kilkoma chłopakami decydując się ostatecznie na tą lepszą opcję jeszcze debatując na ten temat z koleżankami wysłając screeny sobie nawzajem co im chłopy piszą.
na przykład tylko będą się wpatrywały w ciebie jak w obrazek zamiast zagadać jak miałem kilkukrotnie w życiu.


@Cztero0404: ja raz dziwiłem się, że laski spacerujące w ogóle się nie patrzą kto idzie po przeciwnej stronie, a co jakby ktoś ją chciał potraktować kosą? nawet by nie wiedziała kto xD
ale jak na kilka lasek się nie spojrzałem w ogóle to nagle te zaczęły się na mnie patrzyć, dziwne xD